Lokmachi Bayiliği Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Çiğköftem Bayiliği Nasıl Alınır?

Günümüz dünyasında yeni nesil lokma sektörü her geçen gün büyümeyi hızlı bir şekilde sürdürüyor. 2021 yılında da oldukça popüler bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Lokmacı açmak fikri ile ilgili gerekli bilgileri başka bir içerikte sizlerle paylaşmıştık. Yeni nesil lokma sektörü daha çok bayilikler dağıtan firmalar üzerinden yürümektedir. Bu markalardan biri Bolu merkezli Lokmachi’dir. Biz de bu yazımızda Lokmachi bayiliği alma şartları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. 

Bu sektöre girmek isteyen girişimcilerin Lokmachi firmasından bayi almayı düşünebilir. Bu sektörde bulunan bazı firmalar yüksek bir yatırım talep edebiliyor. Lokmachi bu firmalar arasında bulunmamaktadır. 

Lokmachi Bayilik Şartları ve Özellikleri

Lokmachi bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

1- Uzun süredir gıda sektöründe yer alan tecrübeli bir ekibiz. Yeni nesil lokma sektöründe de siz franchise ortaklarımız ile beraber büyümeyi hedefliyoruz.

2- Ortaklarımıza bu güne kadar elde ettiğimiz tecrübelerimizi aktarıyor, onlara sektör hakkında eğitimler veriyoruz.

3- Yeni nesil lokma sektöründe kendi üretimimiz olan lokmalarımıza güveniyor ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyoruz.

4- Şube kurulumu için yapılması gereken yatırımın miktarı 100 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir.

5- Açılacak şube işlek bir noktada, genç nüfusun yoğunluklu olarak bulunduğu bir konumda olmalıdır.

6- Bayilerimize ürün tedarik etmede her türlü kolaylığı sağlıyoruz.

7- Karşılıklı olarak kazanacağımız bayilik programımızda sizleri görmek istiyoruz.

Cafe de lokma bayilik şartları hakkında bilgi almak için Cafe de Lokma Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Cafe de Lokma Bayiliği Nasıl Alınır?

2021’de Lokmachi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

68385866 vXuF5bX1iu4gl4O9GyFPrX9synhY064wifm8OUULe c 225x300 - Lokmachi Bayiliği Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Çiğköftem Bayiliği Nasıl Alınır?

100 bin lira gibi bir sermayeniz bulunuyorsa Lokmachi markasına başvuru yapabilirsiniz. 2019 yılında kurulan Lokmachi, girişimci ruhlu kişilerin bayilik başvurularını bekliyor. Telefon numarası üzerinden bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Siz de başvuru yapmak için aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz. 

Lokmachi Bayilik Başvurusu TEL: +90 (531) 372 5662

Bu numara ile Lokmachi bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu numara aracılığı ile Lokmachi firma yetkilileri ile görüşebilir ve talebinizi iletebilirsiniz. Firma görevlisi, size telefonda gerekli bilgileri verirken markanın tüm avantajlarını ve özelliklerini söyleyecektir. Şube açmaya karar verirseniz yetkililer ile bu konu hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Lokmachi bayiliği alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik oluşturabilmişizdir. Başka bir içerikte görüşmek üzere, hayatta başarılar dileriz!