Realty World Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Realty World Bayilik Alma Şartları

Realty World bayiliği nasıl alınır öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Sıfırdan iş kurmak zorunda değilsiniz. Bayilik alarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Yunanistan, Bulgaristan, Kıbrıs ve Türkiye’de faaliyet gösteren köklü kurumlardan biridir. Hızlı alım satım düşünüldüğü zaman akıllara direkt olarak Realty World gelmektedir. 

Realty World bayiliği alan kişilerin sayısı ülkemizde 120 sayısını geçmiştir. KKTC’de de çalışan marka, bayilik vererek büyümeye devam ediyor. Siz de bayilik açarak gelir elde edebilirsiniz. Tabii ki bayi olmak için birtakım şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. 

Realty World Bayilik Şartları Nelerdir?

Realty World bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adrestesiniz. İşte o şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Yatırımcının yatırım bedelinin tamamını karşılaması gerekir.
  • Ofis içinde ve dışında merkez tarafından belirlenen reklam ve tabelaların kullanılması gerekir.
  • Kardan her ay yüzde 8 ödeme yapılır.
  • Yatırım yapmak isteyen kişinin işinin başında durması ve zamanının tamamını bu işe vermesi gerekir.

Realty World Franchise Bedeli Ne Kadar?

Yatırımcıların bayilik almak için 50-150 bin TL gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Bu bedelin tamamı yatırımcı tarafından karşılanmaktadır. 

Aker bayilik alma hakkında bilgi edinmek için: Aker Bayilik Şartları Nelerdir? 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? İsim Hakkı Nasıl Alınır?

Realty World Bayiliği Nasıl Alınır?

Bayilik almak oldukça basittir. Markanın resmi web sitesini ziyaret ederek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız yeterlidir. Tabii ki girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olmalısınız. Girdiğiniz bilgiler incelemeye alındıktan sonra olumlu veya olumsuz bir dönüş tarafınıza yapılacaktır.

Realty World Markasının Kaç Tane Bayisi Vardır?

Markanın sadece ülkemizde 120’den fazla bayisi vardır. Dünyanın farklı yerlerinde bulunan marka, yeni yıl ile birlikte bayilik vererek büyümeyi planlıyor. Bayilik için başvuru yapmanız yeterlidir. Şartları karşıladığınızı ve bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin.

Realty World Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

0212 367 55 31 rakamlarını tuşlayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Temsilci ile bayilik dışında aklınızda bulunan soruları sorarak cevap alabilirsiniz. Ayrıca danışmanlık için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Realty World bayiliği nasıl alınır konusuna değindik. Umarız sizler için bilgi verici bir içerik olmuştur.