Çiçek Sepeti Bayilik Alma Şartları Nelerdir? – Çiçek Sepeti Bayiliği Nasıl Alınır? (2024)

cicek sepeti indirim e1523435232926 - Çiçek Sepeti Bayilik Alma Şartları Nelerdir? - Çiçek Sepeti Bayiliği Nasıl Alınır? (2024)

Çiçek Sepeti dediğimiz kuruluş 2011 yılında ortaya çıkmıştır. Kurucuları Amazon ve Humming Bird olan Çiçek sepeti çok kısa bir sürede büyüyüp gelişerek 2014 yılında tanınan bir isim haline geldi. Çiçek sepeti sayesinde ulaşabileceğiniz ürünlere örnek vermek gerekirse canlı-cansız çiçekler, hediyelik eşyalar, kek ve çikolata gibi ürünlerdir. Bu kadar kısa sürede gelişen ve büyüyen bir firma olan Çiçek Sepeti birçok girişimcinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Biz de bu yazımızda Çiçek Sepeti bayilik alma şartları nelerdir onlardan bahsedeceğiz. 

Çiçek Sepeti Ürünleri Nelerdir?

Çiçek sepeti aracılığıyla ulaşabileceğiniz ürünler şu şekildedir:

1- Nostaljik kutular

2- Kek

3- Şekerlemeler

4- Çikolatalar

5- Bahçe ürünleri

6- Hediyelik eşyalar

7- Ev aletleri

8- Meyve

9- Yapma çiçekler

10- Canlı çiçekler

11- Kişiye özel tasarım ürünler

Bu ürünlerden almak istediğinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Çiçek Sepeti’ne erişim sağlamaktır. 

Çiçek Sepeti Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Çiçek sepeti bayilik alma şartları nelerdir merak ediyorsanız hemen sizler için madde madde açıklayalım.

1- Bonyfood ürünleri için en az 5 metrekarelik alan gerekir.

2- İşlek noktalarda dükkan olması gerekir.

3- Temizlik ve hijyene dikkat edilmesi gerekir. 

4- Alınan siparişlerin zamanında teslim edilmesi çok önemlidir.

5- Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmanız gerekir. 

2024 Çiçek Sepeti Franchise Bedeli Ne Kadar?

Çiçek Sepeti herhangi bir franchise bedeli talebinde bulunmamaktadır. 

Çiçek Sepeti Bayiliği Nasıl Alınır?

gaziantep cicek sepeti 1050x525 1 1024x512 - Çiçek Sepeti Bayilik Alma Şartları Nelerdir? - Çiçek Sepeti Bayiliği Nasıl Alınır? (2024)

Çiçek Sepeti bayiliği nasıl alınır merak ediyorsanız hemen anlatalım. İlk olarak Çiçek Sepeti resmi adresine erişim sağlamanız gerekiyor. Daha sonra ‘’başvuru formu’’ sekmesini açmalısınız. Gerekli bilgileri girdikten sonra başvur yazısına tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için gerekli olan bilgiler şu şekildedir:

1- Firma adı

2- E-mail adresi

3- Telefon Numarası

4- İkamet edilen yerin adresi

5- Web sitesi linki

6- Başvuru yapma nedeni

7- İletmek istediğiniz mesaj

8- Hangi bölgelere dağıtım yapacağınız

Çiçek Sepeti bayiliği aldıktan sonra satışını yapabileceğiniz ürünler şu şekildedir: 

1- Moda

2- Çiçek

3- Saat

4- Takı

5- Parfüm

6- Pasta 

7- Meyve Sepeti

8- Hediye

9- Cupcake

10- Ev ve yaşam ürünleri

11- Oyuncak

12- Kupa

Çiçek Sepeti’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Çiçek Sepeti’nin 700’ü aşkın bayisi bulunmaktadır. Bütün bayiler online olarak hizmet vermektedir. Başvuru yaparken belirttikleri bölgede satış yaparak işlerini devam ettirirler.

Getir bayilik hakkında bilgi almak istiyorsanız: Getir Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir? – Nasıl Başvurulur? Kazancı Ne kadar? (2024)

Çiçek Sepeti Bayilerinin Çalışma Saatleri

Çiçek Sepeti kullanarak 7/24 sipariş verebilirsiniz. Akşam 22:00’a kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilebiliyorsa teslim edilir. 22’den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. 

Siparişinizi teslim edilme tarihi ve saatini önceden kendiniz seçebilirsiniz. Kargo ile yapılan teslimatlarda yoğunluk varsa 1-5 iş günü arasında kargonuz tarafınıza gönderilir. Gönderilen ürünlerin hepsi Çiçek Sepeti markası adı altında gönderilir. 

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri İletişim 

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız 0850 222 00 79 no’lu numarayı aramanız gerekiyor. Sabah 07:00 ve gece 01:00 saatleri arasında müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilirsiniz. Her türlü istek öneri ve şikayetinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 

İletişim formunda aşağıda belirttiğimiz bilgileri doldurmanız gerekmektedir. 

1- Ad ve Soyad

2- Telefon numarası

3- E-mail adresi

4- Sipariş numarası

5- Hangi konuda destek talebinde bulunacağınız

6- İletmek istediğiniz mesaj. 

Çiçek Sepeti üzerinden satın aldığınız ürünlerde satıcı ile iletişim kurabilirsiniz Satıcıya mesaj gönder seçeneği ile aklınıza takılan soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. 

Saksı çiçek siparişinde bulunsaydınız ilk olarak çiçeği fotoğrafı alıcıya gönderilir. Eğer onay verirseniz çiçek tarafınıza kargo yoluyla gönderilir. Kargo ile ilgili sıkıntı yaşarsanız kargo şirketleriyle iletişim halinde olabilirsiniz. Eksik veya hatalı ürün gelirse müşteri temsilcisiyle konuşarak dosya kaydı açtırabilirsiniz. Daha sonra tedarikçi firma ile iletişime geçilir ya yeniden ürün talep edebilir ya da para iade talebinde bulunabilirsiniz. Para iadeleri bankayla ilgilidir 2 hafta içinde hesabınıza para iadesi yapılır.

Bu yazımızda sizlere Çiçek Sepeti bayilik alma şartları nelerdir anlatmaya çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.