Seç Market Bayilik Alma Şartları ve Franchise Bedeli! 2024’de bayilik veriyor mu?

Marketler, içecek ve yiyecek temin etmenize imkan sağlamaktadır. Girişimci kişiler bu durumdan büyük fırsatlar sunmaktadır. Market sektöründe kar marjı oldukça yüksektir. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Seç market franchise bedeli ve bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Seç Market Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Seç market bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adrestesiniz. Bayilik şartları aşağıdaki gibidir;

  • Market sektörüne girmeye karar vermiş istekli, çalışkan, ekip yönetiminde başarılı liderlik özellikleri olan ve ticari sicili temiz olan kişiler ile çalışmayı düşünüyoruz.
  • Bayilerimiz Seç Market portalı üzerinden istedikleri ürünleri sipariş edebilmektedir. Sipariş edilen ürünler bayilerimizin marketlerine güvenli olarak sevk edilmektedir. Sevkiyat için bayilerden ücret alınmaz, ücretsizdir.
  • Mağazanızda sigara satma imkanınız vardır. Geçerli TAPDK  belgesi olan bayiler sigara satışı yapabilirler.
  • Siparişlerin ödemeleri kredi kartı, havale veya  Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda nakit olarak yapılabilir.
  • Bayilik almak isteyen kişiler 150 m2 – 200 m2 satış alanı olan, yaya trafiğinin yoğun olduğu giriş katı konumlarda yer bulmalıdır.
  • Mağaza için kullanılacak afiş ve insert basım işlemleri için herhangi bir ücret ödenmez.
  • Kurulacak mağazada ürün yerleşim desteği verilir. Reklam ve afişler firmamız tarafından karşılanır.
  • Seç Market bayilik sistemine giriş için herhangi bir ek bedel ödenmez. Reklam katkı payı, isim hakkı ücreti almamaktayız.

Migros bayilik alma hakkında bilgi edinmek için: Migros Bayilik Veriyor Mu – Şartları Nelerdir? (2024)

Seç Market Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Seç Market bayilik almak istiyorsanız aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz. Seç Market bayiliği alarak Bizim Toptan Satış firmasının desteğini arkanıza almış olacaksınız. Bayilik ücreti talep etmiyor olması ve sadece ürünlere yatırım yaparak market açma olanağına sahip olmanız büyük bir avantajdır. 

Seç Market Bayilik Formu: https://secmarket.com.tr/bayilik

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için Seç market bayilik alma şartları ve franchise bedeli  hakkında bilgi verdik. Başka bir içerikte görüşmek üzere!