Madam Coco Bayilik Alma Şartları Nelerdir? Franchise Bedeli Ne Kadar? Nasıl Bayilik Alınır? (2024)

raw madame coco calisanlari bir araya geldi calisanlarin fazla mesai ucretleri odenmeye baslandi 942808585 - Madam Coco Bayilik Alma Şartları Nelerdir? Franchise Bedeli Ne Kadar? Nasıl Bayilik Alınır? (2024)

Dekorasyon ve ev tekstil ürünlerini düşündüğümüz zaman aklımıza hemen Madam Coco markası geliyor. Kurulduğu yıl olan 2011’den beri gelişmeye ve büyümeye devam eden Madam Coco, birçok kişinin ilk tercihlerinden biri oluyor. Bu kadar çok ilgi gören bir marka ortaya çıkınca birçok girişimci Madam Coco bayiliği almak için sıraya giriyor. Biz de bu yazımızda Madam Coco bayilik alma şartları nelerdir sorusunun cevabını sizler için araştırdık.

Madam Coco Bayiliğinde Hangi Ürünler Olmalıdır?

Bir Madam Coco bayiliği açmak istiyorsanız hangi ürünleri satacağınızı bilmenin size faydası dokunacaktır. Madam Coco ürünleri şu şekildedir:

1- Ev-Yaşam ürünleri

2- Cam-kristal

3- Ev tekstil ürünleri

4- Mutfak ürünleri

5- Sofra ürünleri

6- Plastik ürünler

7- Ev dekorasyon ürünleri

8- Kozmetik Ürünler

9- Kişisel bakım ürünleri

10- Ev giyim ürünleri

Madam Coco Bayilik Veriyor Mu?

Madam Coco markasının kurucusu olan İlhan Tanacı, Türkiye’de bulunan bütün şubeleri kendi imkanlarıyla açmış ve kimseye bayilik vermemiştir. Bu kararın arkasında yatan sebebin marka değerini korumak ve kaliteli bir şekilde hizmet etmeye devam etmek istemesi olduğunu düşünüyoruz. Her ne kadar Türkiye’de bayilik vermiyor olsa da yurtdışında bayilik açmaya sıcak bakan marka, sizlere bu imkanı sunuyor. 

Madam Coco Bayilik Şartları

madame coco bayiligi 620x350 1 - Madam Coco Bayilik Alma Şartları Nelerdir? Franchise Bedeli Ne Kadar? Nasıl Bayilik Alınır? (2024)

Madam Coco bayilik alma şartları nelerdir merak ediyorsanız hemen açıklayalım. Madam Coco bayilik verme konusunda oldukça sıkı bir tutum sergilemektedir çünkü sahip olduğu değeri kaybetmek istememektedir. Dolayısıyla yaptığınız başvurular ciddi bir şekilde incelenip sizinle öyle iletişime geçeceklerdir. Bayilik alma şartları ise şu şekildedir:

1- Açacağınız şubede bulunan depo büyüklüğü en az 40 metrekare olmalıdır. 

2- Bayilik alma bedeliniz şubeyi açacağınız bölge ve büyüklüğe göre değişkenlik gösterebilir. Bu konu hakkında direkt olarak marka ile görüşerek fiyat öğrenebilirsiniz.

3- Perakende satış konusunda deneyimli olmanız gerekmektedir. 

4- Açacağınız şube en az 400 metrekare büyüklüğünde olmalıdır. 

Madam Coco Franchise Bedeli Ne Kadar?

Madam Coco bayilik almaya karar verdiğiniz zaman ödemeniz gereken bir Franchise bedeli olacaktır. Franchise bedeli bazı kriterlere göre değişkenlik gösterecektir. O kriterler şu şekildedir:

1- Depo boyutu

2- Mağaza boyutu

3- Şubenin hangi ülke/şehir ve bölgede olduğu

4- Mağaza dekorasyonu

5- Piyasa koşulları

6- Satış potansiyeli 

7- Bölge potansiyeli

Madam Coco Bayilik Nasıl Alınır?

Madam Coco bayilik alma şartları nelerdir öğrendikten sonra aklımıza direkt nasıl bayilik alabiliriz sorusu geliyor. Bu soruyu da hemen sizler için cevaplayalım. İlk olarak Türkiye’de bayilik olamayacağınızı bilmeniz gerekir. Yurtdışında bayi açmak için yaptığınız başvuru detaylı bir incelemeden geçer ve size sonuçla ilgili haber verilir. Başvuru yapan kişilerin perakende satış konusunda tecrübeli olmaları aranan en önemli şartlardan biridir. Bayilik alma sürecinde hazır bir perakende ekibine sahip olması çok önemlidir. Herhangi bir ekibiniz yoksa en kısa süre içerisinde sizden böyle bir ekip kurmanız istenir. 

Kahve Diyarı bayilik alma hakkında bilgi almak için: Kahve Diyarı Bayilik Şartları Nelerdir? Nasıl Başvurulur?

Madam Coco’nun Kaç Tane Bayisi Var?

Madam Coco markası Türkiye dışında tam 16 ülkede hizmetlerine kaliteli bir şekilde devam etmektedir. Tam olarak 92 şehirde 300 tane şubesi bulunan Madam Coco, müşterilerine en kaliteli ürünleri ulaştırmaya devam ediyor.

Madam Coco Bayilerinin Çalışma Saatleri 

Madam Coco mağazalarının çalışma saatleri değişkenlik gösterebilir. AVM içinde bulunan mağazalar 10:00-22:00 saatleri arasında çalışmalarına devam ederken cadde üzerinde bulunan Madam Coco mağazaları ise 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Madam Coco Müşteri Hizmetleri İletişim

Madam Coco markasının müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 532 33 00 bu numarayı arayarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Haftasonu çalışmayan müşteri hizmetleriyle hafta içi her türlü istek öneri ve şikayetlerinizi aktarabilirsiniz.