Lokma Bayiliği Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)

lokma cesitleri 1024x880 - Lokma Bayiliği Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)

Tatlı sektörünün son dönemlerde parlayan yıldızı olan Lokma tatlılar birçok kişi tarafından severek yenilmektedir. Bu kadar çok talep gören bir tatlı olunca birçok girişimcinin de dikkatini çekmeyi başarıyor. İsterseniz kendi adınız altında Lokma tatlı satan bir dükkan açabilir isterseniz bayilik veren herhangi bir marka ile anlaşıp o isim altında kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Biz de bu yazımızda Lokma bayiliği veren firmalar ve telefon numaraları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Lokma Bayiliği Veren Firmalar

Lokma bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için lokma bayiliği veren firmaları araştırdık ve 6 tanesini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Bu firmalar hakkında elde ettiğimiz bilgileri bayilik almak isteyen okuyucularımız için detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Lokma bayiliği veren firmalar ise şu şekildedir:

Cafe de Lokma

Yeni nesil lokma sektörüne girmek istiyorsanız Cafe de Lokma markası bayilik veren firmalardan bir tanesidir. Lokma tatlısını kendine özgü kakao ve krema ile birleştiren Cafe de Lokma, bayisi olmak isteyen girişimcilerin başvurularını bekliyor. Aşağı yukarı 140-150 bin TL gibi bir sermaye ile Cafe de Lokma şubesinin sahibi olabilirsiniz. Lokmacı dükkanına sahip olmak için seçeceğiniz dükkanın ortalama 40 metrekare büyüklüğünde olması gerekir. Marka yaptığınız ciro için sizden %5’lik bir pay talep ediyor. Onun dışında bütün personellerinize gerekli olan eğitimi garanti eden marka, başvuru talebinizi bekliyor.

Lokmades

Lokma tatlı satmak için bayilik almayı düşünüyorsanız Lokmades markası aradığınız markalardan biri olabilir. Lokma tatlı sektörünün en popüler isimlerinden biri olan Lokmades, büyük şehirlerimizde 9 adet mağaza ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Yeni iş arkadaşları bekleyen firma, bayilik başvurunuzu en kısa sürede inceleyip size geri dönüş yapıyor.

Lokmamma

lokmata lokmalar - Lokma Bayiliği Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)

Lokmamma markası da lokma sektörünün parlayan yıldızları arasında kendine yer buluyor. Müşteriyi mutlu etme ve damak tatlarına hitap edecek bir çalışma anlayışıyla hizmetlerine devam eden Lokmamma birçok girişimcinin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Lokmamma firması, güzel ülkemizdeki herkesin bu eşsiz tatlı ile buluşabilmesi için birçok yerde şube açmayı planlıyor. 100 bin TL’nin üstünde bir sermayeniz varsa Lokmamma sizin için biçilmiş kaftandır. Yaptığınız başvuru firma yetkilisi Soner YILDIZ bey tarafından detaylı bir şekilde incelendikten sonra size kararlarını bildiriyorlar. 

Lokmacho

Lokmacho markası lokma sektöründe adından söz ettirmeyi başarmış ve birçok kişinin takdirini kazanmış bir markadır. Kendi üretimleri olan lokmaları Belçika çikolatası ve Bavyera kreması ile buluşturan Lokmacho, yiyenin damağında bir eşi benzeri dahi bulunmayan bir tat bırakıyor. Yaklaşık 120-130 bin TL gibi bir sermaye ile Lokmacho bayiliği alabilirsiniz. Tabii ki yaptığınız başvuru kabul edilirse. Yaptığınız başvuru firma yetkilileri tarafından detaylı bir şekilde incelendikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır.

Lokmaland

Lokma tatlı sektöründe yeni yeni adını duyurmaya başlayan Lokmaland markası da diğer bayilik veren firmalardan biridir. Lokmaland markasından bayilik almak isteyen girişimcileri birkaç şart bekliyor. Firma yetkilileri toplamda 100 metrekare alan ve 60 metrekare kapalı alana sahip bir dükkan bulmanızı istiyor. Ürün tedariği ve personel eğitimi gibi işle ilgili önemli kriterler konusunda Lokmaland sizlere her şeyi öğretiyor ve her konuda yanınızda oluyor. Lokmaland başvurusunu vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. 

Lokmax

Yıllar 2024’ü gösterdiğinde İstanbul’da Lokma tatlı sektörüne giren Lokmax kısa bir süre içerisinde gelişip büyüyerek şube sayısını arttırmaya başladı. Lokmax bayiliği almak isteyen girişimcileri bekleyen firma yetkilileri, 8 olan şube sayısını arttırmaya fazlasıyla sıcak bakıyor. Yeni nesil lokma bayiliği alarak kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız Lokmax bayiliği almak için başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru detaylı bir şekilde incelendikten sonra tarafınıza verilen karar iletilir. 

Lokmata Bayilik – Franchise Veriyor Mu ?

Lokma tatlısı deyince aslında aklımıza ilk olarak Lokmata markası geliyor. Bu sektörde gerek tatlı severler gerek girişimciler tarafından bir numaralı tercih olan Lokmata, bayilik veriyor mu? Franchise bedeli ne kadar gibi sorularla karşı karşıya kalıyor. Bu sorular çok sık sorulmaya başlanınca bizde araştırma yapma gereği duyduk. Lokmata markası açtığı bütün şubeleri kendi bünyesinde açıyor. Yani şu an için bayilik vermeleri gibi bir durum söz konusu değildir. 

Bu yazımızda sizlere Lokma bayiliği veren firmalar ve telefon numaraların hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur.

Lokmacı açmayı düşünüyorsanız: Lokmacı Dükkanı Açma Maliyeti Ne Kadar? Nasıl Açılır? (2024)