İxora Parfüm Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise bedeli ne kadar? İxora Parfüm bayiliği nasıl alınır?

Türkiye’nin hızla büyüyen parfüm markalarından biri Ixora’dır. Bu büyüyen markanın şubesini açmak için İxora Parfüm bayilik alma şartları öğrenin.

İnsanın 5 farklı duyu organı vardır. Bu duyu organlarının hepsi birbirinden önemlidir. Koku alma, bu duyulardan biridir. İnsanlar burunları sayesinde her an çevresindeki kokuları algılar. Kötü kokular insanı ortamdan uzaklaştırırken güzel kokular ise insanı kendine çekmektedir. Güzel kokunun geldiği nokta, insanın aklında olumlu yer edinmektedir. Bu sebepten dolayı insanlarda kendilerinin güzel kokmasını ister. Güzel ve çekici bir koku yayan insanlar, çevredekilerin çok fazla dikkatini çekecektir. Güzel koku yayan insanlar aynı zamanda çevredeki insanların aklında olumlu ve kalıcı bir yer de edinecektir.

İnsanların güzel kokma isteklerine yanıt veren pek çok ürün geliştirilmiştir. Deodorant ve parfüm, bu ürün gruplarından en öne çıkanıdır. Deodorant daha çok koltuk altına sıkılıp sadece ter kokusunu önlemeye yönelikken parfüm tam bir etki yapar. Parfüm kullanan bir insan 3 metre ötedeki bir insan tarafından bile hissedilebilir. Parfümler, giyilen giysinin üzerine sıkılarak çevreye yayılmaktadır.

Parfümlerin İnsan Hayatındaki Önemi

İnsanlar tarafından sevilmesi ve tercih edilmesi, üreticilerin parfümlerle ilgili daha fazla çalışmalar yapmasına neden olmuştur. Bunun bir sonucu olarak bugün çok sayıda farklı kokuya sahip parfüm çeşidi ortaya çıkmıştır. Ayrıca parfüm üretimine yoğunlaşan pek çok marka da karşımıza çıkmaktadır. İxora Parfüm o markalardan biridir. Ürün grubunda onlarca farklı parfüm çeşidi barındıran İxora Parfüm, yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır. İxora Parfüm, franchise yöntemini uygulamaktadır.

Franchise yöntemiyle Türkiye genelindeki şube sayısını arttırmayı amaçlayan şirketin bayilik almak isteyen girişimcilere sunduğu sayısız olanak da bulunmakta. Şirket tarafından belirlenen İxora Parfüm bayilik alma şartları karşılayan girişimciler, kendilerine ait bir parfüm şubesi açabilir.

İxora Parfüm Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Şirket, ülke genelinde satış noktalarını arttırmak için pek çok çalışma yapıyor. Bu çalışmalar sonucunda bugüne kadar çok sayıda girişimci bayilik almıştır. Şartları karşılıyorsanız siz de başvuru yapabilirsiniz. Ama öncelikle belirtilen şartları dikkatlice okumalısınız.

Girişimci ve hırslı olmalısınız

İş hayatında başarı yakalayan insanlara baktığımızda bazı ortak özelliklere sahip olduklarını görebiliyoruz. Bu ortak özelliklerin başlıca olanları girişimci ve hırslı olmaktır. İş yaşamı başarılı kişiler sahip olduğu işyerini geliştirmek ve daha çok kişiye ulaşmak için yoğun şekilde çalışır. Bu sayede diğer rakiplerinin önüne geçer ve başarı yakalar. İxora Parfüm de bu durumun farkında olduğu için bayilik almak isteyen kişilerin girişimci ruhlu ve hırslı olmasını bekler. İxora Parfüm bayilik alma şartları içerisinde bu durumun altı çizilmiştir.

Belli düzeyde sermaye

İşyeri açmak için hırslı ve girişimci olmak, önemli hususlardır. Ancak bunun yanında sermayeye de sahip olmak gerekir. Zira sürecin ilk aşamalarında ciddi bir gideriniz olacak. Bunun yanında geliriniz ise çok düşük seviyede olacaktır. Bu yüzden ilk aşamada oluşacak ciddi masrafları karşılamak adına belli bir finansman gücüne sahip olmalısınız. İxora Parfüm, bayilik alacak kişilerin finansal gücünü incelemekte ve karar verirken bu koşulu dikkate almaktadır.

İxora Parfüm standartlarına uymalısınız

Franchise veren her markada olduğu gibi İxora Parfüm’de de belli bir şube standardı bulunmaktadır. Bayilik alıp şube açacak kişilerin bu standartları büyük ölçüde karşılaması beklenmektedir. Şube dekorasyonu ve satılacak ürünler, İxora Parfüm genel merkezi tarafından belirtilen şekilde olmalıdır.

İxora Parfüm bayilik alma şartları genel olarak bu alt başlıklardan oluşmaktadır. +90 312 309 27 06 numarasını arayarak bayilik başvurunuzu iletebilirsiniz.