Cafe de Lokma Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Cafe de Lokma Bayiliği Nasıl Alınır?

Ülkemizde lokma çılgınlığı kaldığı yerden devam ederken gittikçe yaygınlaşan bir sektör olarak karşımıza çıkıyor. Lokma zincirlerinden biri de Cade de Lokma ismi oluyor. Biz de bu yazımızda Cafe de Lokma bayilik alma şartları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. 

Yöresel bir Ege lezzeti olan lokma tatlısının yeni nesil çikolata soslu haliyle servis edilmesiyle ortaya benzersiz bir lezzet çıkıyor. Cafe de Lokma, Belçika sosu ile buluşturduğu lokmalar ile gelenleri memnun etmeyi başarıyor. İyi tatlı yiyen iyi düşünür sloganı ile Cafe de Lokma yeni yatırımcılarını bekliyor. 2022 yılı ile birlikte yeni nesil lokma sektörüne girmeye karar verdiyseniz Cafe de Lokma lezzetini ülkenin her bir köşesine ulaştırmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Tabii ki gerekli şartları karşılıyorsanız başvuru yapabilirsiniz. 

Cafe de Lokma Bayilik Şartları ve Özellikleri

Bayilik almak isteyen kişi ile ön görüşme yapılır ve bu süreçte işin detayları hakkında tarafınıza bilgi verilir. 

1- Bayilere tüm ürünler bizim tarafımızdan tedarik ediliyor. 

2- Şube açabilmek için minimum 40 metrekare dükkana sahip olmalısınız. 

3- Şube tasarımı, Cafe de Lokma standartlarına göre hazırlanıp anahtar teslim şeklinde tarafınıza verilir. 

4- Masa ve sandalye gibi ihtiyaçlar yine marka tarafından tedarik edilir. 

5- Franchise sistemin giriş her şey dahil bir şekilde 140 bin TL olarak karşımıza çıkıyor. 

6- Şubelerin yapmış olduğu cirolardan %5 kar payı alıyoruz. 

Bu sektöre girmeye düşünüyorsanız Cafe de Lokma sizin için doğru bir tercih olacaktır. Cafe de Lokma ekibi titizlikle çalışarak bayilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır. 

Lokma bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için: Lokma Bayiliği Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2022)

Cafe de Lokma Bayilik Başvurusu

Cafe de Lokma bayiliği alabilmek için bayilik başvurusu yapmanız gerekir. Bu süreçte karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doldurduğunuz başvuru formu Cafe de Lokma’nın bayilik departmanı tarafından incelenecek ve durum analiz edilecektir. Başvurunuz olumlu sonuç alırsa tarafınızla iletişim kurulacaktır. İşin detayları ve bayilik sözleşmesi gibi konular hakkında da bilgilendirileceksiniz. 

Bayilik almanızın akabinde şube kurulumu yapılacaktır. Sonuç olarak Cafe de Lokma standartlarına uygun bir lokmacı dükkanı sahibi olabileceksiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Cafe de Lokma bayilik alma şartları hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik ortaya çıkarabilmeyi başarabilmişizdir. Başka bir yazıda görüşmek üzere, hayatta sizlere başarılar diliyoruz.