Etiler Marmaris Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Etiler Marmaris Bayilik Alma Şartları

Etiler Marmaris, ülkemizin farklı şehirlerinde bulunan şubeleriyle sevenlerine hizmet vermeye devam ediyor. Etiler Marmaris, köfte, burger, soğuk sandviç ve kahvaltı gibi zengin seçenekler sunmaktadır. Etiler Marmaris kurulduktan kısa süre sonra gıda sektöründe öncü bir konuma sahip olmayı başarmıştır. Kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için şube sayısını da arttırmaktadır. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Etiler Marmaris bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalışacağız. 

Etiler Marmaris Bayilik Şartları Nelerdir?

Etiler Marmaris bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

  • Bayilik almayı planlayan kişilerin merkez tarafından verilecek eğitimlere katılması zorunludur.
  • İş yeri yaya ve araçların yoğun olarak bulundukları bir yerde konumlanmış olmalıdır.
  • İş yeri içinde merkez tarafından belirlenmiş olan reklam ve tabelalar kullanılmalıdır.
  • Bayilik almak isteyen kişilerin işlerine sahip çıkmaları ve işini sevmeleri gerekir.
  • İş yerinde çalışacak olan personel bayilik almak isteyen kişi tarafından belirlenecektir.

Bu şartları sağlıyorsanız başvuru yapmayı düşünebilirsiniz. 

2021 Etiler Marmaris Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bu iş için öncelikle belirli bir yatırım bedelini karşılamanız gerekmektedir. Bu bedel aşağı yukarı 300 bin TL olarak karşınıza çıkacaktır. Bayilik alarak başarı ortaklığına sahip olursunuz. Express ve klasik şube olarak seçenekler vardır. Hangi seçeneği seçeceğinize fiyatlarda farklılık olacaktır. 

Sweet Box bayilik hakkında bilgi almak için: Sweet Box Bayilik Hizmetleri Nasıl Alınır? Bayilik Açmanın Maliyeti Nedir?

Etiler Marmaris Bayiliği Nasıl Alınır?

etiler marmaris subeleri 300x201 - Etiler Marmaris Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Etiler Marmaris Bayilik Alma Şartları

Etiler Marmaris bayiliği almak için markanın resmi web sitesi üzerinde bulunan bayilik başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Doldurduğunuz form yetkili kişilere iletildikten sonra belgeler inceleniyor ve sonuç tarafınıza en kısa sürede bildiriliyor. 

Etiler Marmaris’in Kaç Tane Bayisi Var?

Etiler Marmaris’in bayi sayısı 15 şehrimizde 49 şube ile çalışmalarını sürdürmektedir. Markanın öncelikte tüm Türkiye’ye daha sonra dünyaya açılma amacı vardır. Kazandıran bayilik yapısı, dinamik ve eğitimli personeli, benzersiz lezzetleri ile Etiler Marmaris sizleri bekliyor. 

Etiler Marmaris Müşteri Hizmetleri İletişim

Etiler Marmaris markasının müşteri hizmetleri numarası 444 9 384 olarak karşınıza çıkacaktır. Bu numara özel olarak bayilik almak isteyen kişiler için tahsis edilmiştir. Bayilik hakkında detaylı bilgi almak için mesai saatleri arasında bu numaradan yararlanabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Etiler Marmaris bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umuyoruz ki sizler için yararlı bir içerik ortaya çıkarmışızdır. Kendinize iyi bakın, hayatta başarılar diliyoruz!