Tutku İç giyim Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? (2022)

22774 - Tutku İç giyim Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? (2022)

İç giyim sektörü karlı bir iş yapmak isteyenlerin göz bebeği durumundadır. Çok uzun zamandır bu sektörde bulunan ve çalıştığı girişimcilerin arkasında güçlü duruşunu devam ettiren Tutku iç giyim, yeni bayilik başvurularını bekliyor. Kadın-erkek iç giyim sektöründe adından söz ettirmeyi başaran Tutku iç giyim, bu sektörün vazgeçilmez isimlerinden biri oluyor. Biz de bu yazımızda sizlere Tutku iç giyim bayilik başvurusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Tutku İç Giyim Bayilik Başvurusu

tutku.cropped.350x330 - Tutku İç giyim Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? (2022)

İç giyim sektöründe kar marjı çok yüksek olduğu için birçok kişinin dikkatini çekiyor. 2021 yılının en gözde iş fikirlerinden birini açarak kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız Tutku iç giyim bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar ile karşınıza çıkan Tutku iç giyim, toptan alışveriş ile birçok insanı ürünleriyle buluşturmayı amaçlıyor. 

Bir önceki paragrafta da belirttiğimiz gibi Tutku iç giyim bayilik şekilden çalışmamaktadır. İç giyim sektörüne giriş yapmak isteyen girişimciler ile çalışmaya sıcak bakan Tutku iç giyim, sadece toptan alışveriş şeklinde çalışıyor. Uygun fiyatlarla iç giyim, pijama ve çorap gibi ürünleri toptan bir şekilde temin edebilir ve satabilirsiniz.  Ürünlere ‘’gipastekstil.com’’ adresinden ulaşabilirsiniz. 

Sizinle paylaştığımız adres aracılığı ile ihtiyacınız olan ürünleri belirledikten sonra temin etmek için firma yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Toptan bir şekilde almak istediğiniz ürünlere karar verdikten sonra ‘’0850 305 0970’’ nolu numarayı arayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

İç giyim bayiliği veren diğer firmalar hakkında bilgi almak için: İç Giyim Bayiliği Veren Firmalar [6 Firma & Bayilik ve Toptan] (2022)

Tutku İç Giyim Bayilik – Franchise Bedeli Ne Kadar?

Tutku iç giyim markasının franchise bedeli aşağı yukarı 150 bin TL’den başlamaktadır. İç giyim sektörüne giriş yaparak kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilere her zaman kolaylık sağlayan Gipaş markası, iç giyim ürünlerinin yanı sıra fazlasıyla kaliteli tesettür abiye ürünlerinin de satışını yapmaktadır. Ürün yelpazenizi genişleterek birçok kesime hitap edebilir ve satış miktarınızı arttırabilirsiniz. 

GİPAŞ TEKSTİL (MEHMET YILDIRIM Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.)

GÜLLÜK MAH. YUNUS EMRE CAD. NO: 8/ B 10 Melikgazi/KAYSERİ

TEL: 0850 305 0970