İç Giyim Bayiliği Veren Firmalar [6 Firma & Bayilik ve Toptan] (2021)

İç giyim sektörüne girmek isteyen herkesin aklını kurcalayan soru kaliteli ürün tedarik edip satabilir miyim? Sattığınız ürün yelpazesi ne kadar geniş olursa o kadar çok satış yapabilirsiniz. İç giyim bayiliği veren firmalar hakkında sizler için çalışma yaparak bu  firmalar ile ilgili bir içerik hazırladık. 

İç Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Yaptığımız araştırmaların sonunda 6 adet firma hakkında yazılar kaleme aldık. Bu firmalardan bazıları bayilik verirken bazılarıda toptan satış yaparak çalışıyor. Ek olarak bu firmalardan 2 tanesi e-ticaret sitenizde de satış yapmanıza olanak tanıyor. Şimdi bu firmaları hep birlikte sırayla ele alalım.

Penti

timthumb.php  - İç Giyim Bayiliği Veren Firmalar [6 Firma & Bayilik ve Toptan] (2021)

Türkiye’de iç giyim sektörü denince en çok bilinen isim Penti markasıdır. Penti markasından bayilik almak oldukça zahmetlidir çünkü firma fazlasıyla yüksek bir franchise bedeli talep ediyor. Sermayeniz yeterli ve bulunduğunuz bölgede herhangi bir Penti şubesi bulunmuyorsa iç giyim sektöründe ilk sıra tercihiniz mutlaka Penti Olmalıdır. 

DAGİ

H957CI9SKHFR69 - İç Giyim Bayiliği Veren Firmalar [6 Firma & Bayilik ve Toptan] (2021)

1984 yılında kurulan ve tamamen yerli bir firma olan DAGİ firması da en çok tanınan firmalar arasında kendisine yer bulmayı başarmıştır. İsmi nedeniyle yabancı firma sanılan DAGİ, franchise sistemi ile işlerini yürütmektedir. DAGİ franchise bedeli de çok yüksektir ancak yaptığınız yatırımın karşılığını çok kolay ve kısa sürede alabilirsiniz.

Tutku İç Giyim

1987 yılında tekstil sektörüne giriş yapmış olan Gipaş tekstil firmasına ait olan Tutku iç giyim sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. DAGİ gibi tamamen yerli üretim çalışan Tutku iç giyim, ülkemizin farklı noktalarında toptan satış metodu ile çalışmalarına devam ediyor. Franchise bedeli ödemeden iç giyim sektörüne girmek istiyorsanız kesinlikle bu marka ile çalışmanızı öneriyoruz.

Merry See

Omba tekstilin Türkiye-Polonya işbirliği ile 2011 yılında piyasaya sürülen Merry See kaliteli ürünleri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Fantazi iç giyim ürünleri de üreten Merry See, bu türde en kaliteli ürünleri üreten firmalardan biridir. Yüzlerce bayisi olan Merry See, E-ticaret sitesine sahip olan insanlara stoksuz XML desteği vererek site sahiplerini de firmalarını kullanmaya çağırıyor. 

Vixson

BEN İç Giyim Ltd markası olan Vixson ününü fantazi iç giyim ürünlerine borçludur. Fantazi iç giyim mağazası açmak isteyen girişimcilerin mutlaka göz gezdirmesi gereken markalardan biri olan Vixson, E-ticaret sitesinde satış yapmak isteyenlere de kolaylıklar tanıyor. Stoksuz XML desteği veren firmalar arasında yer alan Vixson, birçok kişi tarafından tercih ediliyor. 

Maranda

İç giyim bayiliği veren firmalar arasında son sırayı Maranda markasına vermeye karar verdik. Genellikle fantazi kadın iç giyim ürünleriyle ön planda çıkan Maranda, ürünlerini tamamen yerli şekilde üretiyor. 

Kadın İç Giyim Yapılır mı? Sonuçlar

Yüksek fiyatlı franchise bedeli ödeyebilecek bir sermayeniz varsa kesinlikle Penti ve DAGİ markalarından birinin bayiliğini almanızı öneriyoruz. Genel bir iç giyim mağazanız olsun istiyorsanız Tutku İç Giyim, fantazi iç giyim ürünleri satmayı düşünüyorsanız Merry See, Vixson ve Maranda bu markalar arasından birini seçmenizi tavsiye ediyoruz. 

İç giyim bayiliği veren firmalar ile ilgili yazımız burada son buluyor. Umarız siz değerli okuyucularımız için yararlı bir içerik olmuştur. 

Gratis bayiliği açma fikri ile ilgileniyorsanız: Gratis Bayilik Alma Şartları: 2020 Franchise Bedeli Ne Kadar? Gratis Bayiliği Nasıl Alınır?