Pizza Pizza Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Pizza Pizza Bayiliği Nasıl Alınır?

Ülkemizde fast-food sektörü oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Sosyal hayata karışan birçok kişi dışarıda gün içerisinde fast-food ürünleri tüketmeyi tercih ediyor. Bu durumun farkında olan birçok kişi fast-food şubeleri kurmaya çalışıyor. Birçok fast-food ürününe talep olsa da ülkemizde son zamanlarda pizzaya olan ilgi fazlasıyla artmaktadır. Pizza şubesi açmayı düşünüyorsanız sizlere uygun bir önerimi bulunuyor. Pizza Pizza, uzun süredir ülkemizde çalışmalarını sürdürüyor ve uygun fiyatlara bayilik veriyor. Biz de bu yazımızda Pizza Pizza bayilik alma şartları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. 

Pizza Pizza Bayilik Şartları ve Özellikleri

Ülkemizde 46 şehirde çalışmalarını sürdüren Pizza Pizza bayilik şartları ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • 23 yılı aşan tecrübesiyle pizza sektöründe deneyimli bir markanın gücünü arkanızda hissedersiniz.
  • Pizza Pizza ailesine katılarak bizimle birlikte kazanırsınız.
  • Markamız sayesinde düşük maliyetler ile kendi işinizin sahibi olursunuz. Pizza Pizza markasını avantajınıza kullanarak kısa zamanda yapmış olduğunuz yatırımı amorti edersiniz.
  • Bolca pizza satabilmek için şubenizi en doğru lokasyonda açmanız gerekir. Bu noktada Pizza Pizza olarak yatırımcı ortaklarımıza yardımcı oluyoruz ve onlar için lokasyon analizi yapıp, yatırımcının kar elde edebileceği bir noktada şube kurmasını sağlıyoruz.
  • Bayilik alacak olan yatırımcılarımızı 2 aylık eğitim programımızdan geçiriyoruz ve onlara bir işletmeyi yönetebilmek için gerekenleri öğretiyoruz.
  • Bayilerimize pazarlama desteği sunuyoruz. Böylece Pizza Pizza’nın reklam gücünden yararlanmış oluyorsunuz.
  • Bizden bayilik almak isteyenler öncelikli olarak ön başvuru yaparlar ve başvurularının onaylanması halinde yüz yüze görüşmeye davet edilirler. Bu noktada bayilik adayına yapması gereken yatırımın miktarı belirtilir ve franchising sözleşme aşamalarına geçilir.

Pizza Lazza bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Pizza Lazza Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Pizza Lazza Bayiliği Nasıl Alınır?

Pizza Pizza Bayilik Başvurusu 2021

Pizza sektöründe bulunmak istiyorsanız Pizza Pizza markasının desteğini almayı düşünebilirsiniz. Marka ile birlikte kısa sürede iyi yerlere gelebilirsiniz. Başarısı ispatlanmış bir marka olan Pizza Pizza, düşük yatırım maliyetleri ile iyi bir tercih olacaktır. Pizza Pizza bayilik başvurusu yapabilmek için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. 

Pizza Pizza Bayilik Başvurusu: https://www.pizzapizza.com.tr/

Firma İletişim

Adres: Aydınevler Mah. Siteler Yolu Cad. No: 1A/5 Hilltown A.V.M Maltepe / İSTANBUL

TEL: +90 216 472 26 26