Hamidiye Su Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Hamidiye Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Hamidiye su bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Hamidiye Su Firması su dağıtım işini yürütmektedir. Firma, günümüzde de hala çok tercih edilen bir firma olmayı başarmış ve kalitesiyle adından yüzyıllardır söz ettirmiştir. Biz de bu yazımızda Hamidiye su hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Hamidiye Su Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Hamidiye Su bayilik alma şartları aşağıdaki gibidir;

 • Eleman ve kılık kıyafet konusunda gerekli özeni gösterebilmek
 • Dağıtım araçları konusunda yeterli imkanları sunabilmek ve yeterli hizmeti sağlayabilmek
 • Müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunabilecek seviyede olabilmek
 • Kendi işletmesine ve aynı zamanda Hamidiye Su markasına değer katabilecek seviyede olmak
 • Belirli bir müşteri sayısına ulaşabilme ve belli alanlarda hizmet sunabilecek kapasitede bir pazar işletmesi haline gelebilme potansiyeline sahip olmak

Hamidiye Su Franchise Bedeli Ne Kadar?

Franchise bedeli, işletmenin kurulduğu yerin konumuna ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Markadan alınan damacana su miktarı da bu bedel hesaplanırken dikkat edilen noktalardandır. Bayi kurulmadan önce ortalama 20-30 bin TL gibi bir para harcanabilir. Bu miktar bayinin kirası, araç, eleman gibi tüm giderleri kapsamaktadır.

Hamidiye Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra yetkililer başvuru yapan kişiye ulaşarak gerekli görüşmeyi gerçekleştirir. Gerek olursa başvuru yapan kişi ana ofise davet edilir ve işlemler tamamlanır. Aşağıdaki bilgileri formda doldurmalısınız. 

 • Ad soyadı
 • E-posta
 • Firma
 • Telefon
 • Bölge
 • İletmek istenilen mesaj

Hamidiye Su Markasının Kaç Tane Bayisi Vardır?

Hamidiye Su 1992 yılından beri İstanbul halkına temiz ve el değmeyen su dağıtımı yapmaktadır. Oldukça uzun zamandır güvenilir su denince akıllara gelmektedir. Şehir içerisinde 100’den fazla bayiliği vardır. Böylelikle İstanbul’un en çok tercih edilen markası olmuştur. 

Ege Life Su bayilik alma şartları hakkında bilgi edinmek için: Ege Life Su Bayiliği nasıl alınır? 2022 Bayilik fiyatları ve şartları neler?

Hamidiye Su Bayilerinin Çalışma Saatleri

Hamidiye Su, birçok yerde bayisi bulunması ile birlikte çalışma saatleri ile de müşterilerinden takdir toplamaktadır. Hafta içi ve sonu fark etmeksizin sabah 8 akşam 8 şeklinde çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışma saatlerinde, bayinin konumuna göre değişiklik olabilmektedir. Bayramlarda ise bayiler genelde sadece ilk gün çalışmazken diğer günlerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hamidiye Su Müşteri Hizmetleri Numarası

Aşağıdaki numaralar aracılığı ile her türlü istek, şikayet ve önerilerinizi markaya bildirebilirsiniz. 

 • 0212 360 13 33
 • 0212 360 17 41

İletişim numarası dışında  bilgi@hamidiye.istanbul veya hamidiyekaynaksulari@hs01.kep.tr mail adresleri üzerinden kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ek olarak resmi web sitesi üzerinde bulunan form ile de irtibata geçebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Hamidiye su bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.