Pizza Lazza Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Pizza Lazza Bayiliği Nasıl Alınır?

English Home, A101 ve Eve Shop gibi önemli isimleri bünyesinde bulunduran aynı zamanda 8500 kişiye istihdam sağlayan Turgay Aydın Holding, pizza sektörüne girmeye karar verince ortaya Pizza Lazza ismi çıkıyor. Pizza Lazza, franchise yöntemi ile şube sayısını çoğaltmaya sıcak bakıyor. Biz de bu yazımızda sizlere Pizza Lazza bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

2015 yılı ile birlikte çalışmalara başlayan Pizza Lazza, yakaladığı başarı ile birlikte oldukça kısa süre içerisinde 30’a kadar yükselmiştir. Markanın gelecek hedefleri arasında yatırımcı adayları ile birlikte büyümek olduğu için bayilik verme çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Anahtar teslim konsepti ile bayilik veren Pizza Lazza, yatırımcıları  şube dekorasyonu, tadilatı, ekipman tedariği ile uğraştırmadan işletilmeye hazır bir şube sahibi yapıyor.

Pizza bayiliği veren firmalar: Pizza Bayiliği Veren Firmalar

Pizza Lazza Bayilik Şartları ve Özellikleri

  • Pizza şubesi açmak isteyen girişimci ruhlu kişilerin bayilik başvurusunu bekliyoruz.
  • Bayilik başvurusu yapan adaylar ile ön görüşme düzenliyoruz ve yatırımcı adayımızın sektörden beklentilerini, taleplerini anlamaya çalışıyoruz.
  • Bayi adayımızın şube açmak istediği lokasyonu analiz edip bölgenin potansiyelini tespit ediyoruz. Bu noktada yatırımcı adayımızın açmak istediği lokasyonda veya bizim uygun gördüğümüz bölgelerde şube açılışına izin veriyoruz.
  • Yatırımcı adaylarımızı 4 haftalık eğitim programından geçiriyoruz. Eğitimimiz teorik ve pratikten oluşmaktadır. Eğitim programı ile sizi sektöre hazırlıyor ve bir şube işletebilmek için gerekenleri sizlere öğretiyoruz.
  • Eğitimden başarı ile geçen adaylar ile dükkan kiralama aşamasına geçiyoruz. Önceden kararlaştırılan lokasyonda 90 m2 ila 150 m2 arası bir dükkan kiralanacaktır.
  • Kiralanan dükkanın tüm mimari işlemleri Pizza Lazza’nın deneyimli ekibi tarafından yapılacaktır. Franchise sistemimiz anahtar teslim üzerine kuruludur.
  • Anahtar teslim şube kurmanın maliyeti ortalama olarak 550 bin TL + KDV ila 750 bin TL + KDV arasıdır.
  • Şube için gereken personel alımları yapılır.
  • Franchise adayının şirket kurması akabinde franchise sözleşmesi imzalanır ve şubenin açılışı gerçekleştirilir.

Pizza Lazza Bayilik Başvurusu

Pizza Lazza gibi bir marka ile çalışmak oldukça önemli bir durumdur. Böylesine büyük bir markadan pizza bayiliği almak birçok yatırımcı için önemli bir olaydır. Güçlü bir firmanın desteği ile bu sektöre giriş yapmak işi daha hızlı öğrenmenize ve daha hızlı kazanmanıza yardımcı olacaktır. İstanbul, Bursa ve Kocaeli şehirlerinde bayilik veren Pizza Lazza, bu şehirlerde bayilik açmak isteyen kişilerin başvurularını bekliyor. 

Pizza Lazza Bayilik Başvurusu: https://www.pizzalazza.com.tr/

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Pizza Lazza bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.