Parfüm ve Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar 2022! Franchise Alınabilecek Markalar

Parfum sektöründe iş yapmayı düşünüyorsanız bu yazımızda parfüm ve açık parfüm bayiliği veren firmalar hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız bütün markalar bilinen ve popüler markalardır. Hazırsanız daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım. 

D&P PERFUMUM

Çoğu kişi tarafından DP parfüm olarak bilinen marka, sektörün en çok bilinen isimleri arasındadır. 1999 yılından beri sektörde bulunan marka, parfüm, kolonya, deodorant, oda spreyi ve araç parfümleri üretiyor. 51 ilde 152 mağazaya sahip olan marka, yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Üretimlerin hepsi Kozmetik Kanunu ve Avrupa Birliği standartlarına uygundur. Söz konusu parfüm bayiliği olunca çalışmayı düşünebileceğiniz önemli markalardan biridir. 

EYFEL PARFÜM

Bir diğer oldukça popüler marka ise Eyfel Parfüm markasıdır. Kalıcı parfüm sektörünün en çok bilinen markalarından biridir. Müşteri potansiyeli çok yüksektir ve isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Mağazanın boyutuna göre bayilik maliyeti vardır. Minimum 10 metrekarelik dükkan kiralama şartı vardır. Toplamda 400’den fazla bayisi ile çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

Eyfel Parfüm bayilik hakkında bilgi almak için: Eyfel Parfüm Bayilik Başvurusu – Franchise Şartları (2022)

SANTİNO PARFÜM

2010 yılında Manisa’da ilk bayisi açan Santino Parfüm, Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam ediyor. Parfümlerinin cilt üzerinde 3 gün, elbise üzerinde 7 gün kalıcı olduğunu belirten firma bu konuda oldukça iddialı bir şekilde karşımı çıkıyor. Eyfel markası gibi isim hakkı talep etmiyor. Yaptığınız yatırımın 6-8 ay arasında amorti edeceği belirtiliyor. Gerekli yatırım bedeli ise 35-50 bin TL arasındadır. 

BARGELLO PARFÜM

Bargello Parfüm, üretimlerini Bursa’da bulunan fabrikasında yapmaktadır. Firma oldukça geniş bir yelpazede, güzel koku üretimleri gerçekleştiriyor. Bayilik almak için girişimcilere 2 fırsat sunuyor Bargello Parfüm. Ya 20-45 m2 arası cadde üstünde bir dükkan kiralayacaksınız ya da AVM içerisinde 4 m2 – 8 m2 arası bir yer kiralayarak kiosk modeli ile satış yapacaksınız. AVM içerisinde kiosk şeklinde bayilik almanızı önerebiliriz. Bütçeniz genişse dükkan şeklinde de bayilik talep edebilirsiniz. 

Bargello Parfüm hakkında bilgi almak için: Bargello Parfüm Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Bargello Bayiliği Nasıl Alınır? (2022)

LORİS PARFÜM

Loris Parfüm, 2006 yılından beri çalışmalarını sürdürmektedir. Ürün yelpazesi fazlasıyla geniştir. Kadın & Erkek parfüm, oda parfümü, araç kokuları üretimi yapan markanın ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı ve Avrupa Birliği kozmetik standartlarına uygundur. Loris Parfüm’den bayilik almak için dükkan kiralamalı veya AVM’de yer kiralayıp kiosk olarak satış yapmalısınız. Firmaya yapılacak yatırım ise lokasyon ve dükkan metrekare boyutlarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. 

Loris Parfüm bayilik hakkında bilgi almak için: Loris Parfüm Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Loris Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır?

PARFÜM BAYİLİĞİ VEREN DİĞER MARKALAR

Parfüm bayiliği veren diğer markalar aşağıdaki gibidir;

  • PariStore
  • İnfinity
  • Romeron
  • İxora
  • Santino
  • Alescia

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için parfüm ve açık parfüm bayiliği veren firmalar hakkında sizlere bilgi verdik. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.