Aker Bayilik Şartları Nelerdir? 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? İsim Hakkı Nasıl Alınır?

Aker bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Aker, Tesettür giyim üzerine çeşitli ürünler üreten, eşarp sektöründe geleneksel motifleri ve dünya modasını harmanlayarak kendine özgü tasarımlar ortaya çıkarıyor. Bayilik vererek daha çok kişiye ulaşmak isteyen marka, en kısa zamanda başarılı bir şekilde büyümenin planlarını yapıyor. Bu yazımızda Aker bayilik şartları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Aker Bayilik Şartları Nelerdir?

Eşarp satış sektörüne giriş yapmak istiyorsanız en iyi tercihlerden birisi Aker markasıdır. Aker markasından bayilik almak istiyorsanız yerine getirmeniz gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartların başını franchise-isim hakkı bedeli gelmektedir. Resmi web  sitesi aracılığı ile ilgili net bir bilgi vermeyen marka, en net bilgiyi telefon aracılığı ile veriyor diyebiliriz. 

İsim hakkı dışında sektöre gereken yatırımı yapabilecek finansman kaynağınız olması gerekir. Eşarp-şal-ferace-pardesü gibi ürünler geniş yelpazede stoklandığı zaman yüklü bir sermayeye ihtiyaç duymanıza neden olacaktır.

Armanda Eşarp bayilik şartları hakkında bilgi almak için: Armanda Eşarp Bayilik Alma Şartları: 2024 Franchise Bedeli Ne Kadar? Armanda Bayiliği Nasıl Alınır?

Aker Bayilik Başvurusu

Aker bayiliği açmak istiyorsanız aşağıdaki link aracılığı ile başvuru formunu doldurup gönderebilirsiniz. 

Aker Bayilik Başvurusu: https://bayi.aker.com.tr/form/bayibasvuru.aspx

Üstteki bağlantıda bulunan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup göndermeniz başvuru için yeterlidir. Bayilik olmak isteyen kişilerin bilgilerini analiz eden marka, bu sektör için uygun bir aday olduğunuza karar verirse sizinle bir ön görüşme yapacak ve bayilik sistemi hakkında en net bilgileri tarafınıza anlatacaktır. 

Söz konusu eşarp sektörü olunca lider markalardan biri olan Aker, sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Geniş ürün yelpazesi ile  tesettür giyime uygun olarak giyinen kadınların ilk tercihlerinden olan Aker sayesinde kısa sürede sektörden belli bir kar elde edebileceksiniz.

Daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanmayı düşünebilirsiniz. 

Aker Mağazacılık Tekstil Tic. Ve San. A.Ş.

Cumhuriyet Mh. Nakiye Elgün Sk. No:65 Osmanbey / Şişli / İstanbul

Telefon: 444 25 37

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Aker bayilik şartları nelerdir sorusuna cevap verdik. Umuyoruz ki sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!