Eyfel Parfüm Bayilik Başvurusu – Franchise Şartları (2021)

Eyfel Parfüm İle Ayda Ne Kadar Kazanırım 1 430x280 1 - Eyfel Parfüm Bayilik Başvurusu – Franchise Şartları (2021)

Hoş kokular saçmak ve insanların arzusunu elde etmek kadınından erkeğine her bireyin isteğidir. Arzu ettiğimiz bu beğenilme arzusunu gerçekleştirebilmek için vücudumuzun hijyenine önem verdiğimiz ölçüde parfümlere kokulara özetle koku nesnelerine de aynı önemi vermeliyiz. Bu önemi veren nasıl koktuğuna dikkat eden bireyler için parfüm üreticileri gayet geniş skalalara sahip bir koku arşivi oluşturmaktadırlar. Nasıl koktuğuna önem veren modern dünya kadınlarının ve erkeklerinin sayesinde parfüm sektörü de yüksek kar marjına sahip bir sektör haline ülkemizde de gelmiştir. Şayet bir parfümcü mağazası açmak gibi bir fikriniz varsa Eyfel Parfüm bayilik başvurusu yapmanızı siz değerli okuyucularımıza öneririz. Etrafımızdaki dükkanlarda sık sık gördüğümüz Eyfel Parfüm ürünleri gayet bilinen ve tercih edilen ürünlerdir. Eyfel Parfüm bayilik başvurunuzu direkt firmaya bildirerek tüm parfüm ürünlerini kolayca temin edebilrsiniz.

Eyfel Parfüm’ün temeli 2008 yılında İstanbul’da atılmış olmasına rağmen çok kısa bir sürede parfüm sektöründe adını duyurmayı başarıp sektörde kendine sağlam bir yer bulmuştur. Kalite konusunda kendini çıktığı ilk günden itibaren kanıtlamış olan Eyfel Parfümleri hem müşterilerin hem de bayilik açmak isteyen girişimcilerin dikkatini çekerken büyüme ivmesini de korumayı başarmıştır. Bu verdiğimiz bilgileri destekleyen nitelikte bir bilgi daha verecek olursak Eyfel Parfüm şu an 7500 m2’den daha büyük bir alanda üretim serüvenine devam etmektedir. Başlarda yerli bir firma olan Eyfel Parfüm zamanla globalleşerek dünyanın pek çok ülkesine hem şubeler açmış hem de ihracat yapmıştır. Bahsettiğimiz bu dükkanların büyük bir kısmını bayilik yolunu kullanarak açan Eyfel Parfüm Polonya, Almanya, İrlanda, Moğolistan, Kazakistan, Türkmenistan, Ukrayna, Bulgaristan, Makedonya, Romanya, Tayland, Ürdün, İran ve Irak gibi çeşitli dünya ülkelerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Toplamda 400’ü aşan bayi sayısı bulunan Eyfel Parfüm bayilik sistemine sizleri de davet ederek tabiri caizse siz değerli girşimcilerle beraber kazanmak istiyor.

Eyfel Parfüm Bayilik Şartları ve Maliyeti

1-Parfüm sektörüne iş yapmak isteyen tüm girişimciler bayilik başvurusunda bulunabilirler. Bu hususta herhangi bir engel bulunmamaktadır. Eyfel Parfüm olarak 400’den fazla bayimiz arasında sizleri de görmek isteriz.

2-Ürünler kendi üretimimiz olup kalıcılık özelliği mevcuttur.

3-Gayet geniş bir yelpazeye sahip olan koku koleksiyonumuz ile mağazanıza tüm desteğimizi sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Ürün temini sorununuza Eyfel Parfüm olarak en kısa sürede çözüm bulma garantisini veriyoruz.

4-Takdir edersiniz ki açmayı planladığınız dükkanın işlek bir lokasyonda, konumda açmalısınız ayrıca bu dükkanın net kullanım alanı 10m2’den fazla olmak zorundadır.

Not: Eyfel Parfüm bayiliği alarak edeceğiniz kar seçtiğiniz konum ve yatırdığınız sermaye gibi değişkenlerden oldukça etkilenecektir. Örnek verecek olursak bu işe 20 bin Türk lirası gibi bir miktar yatırım yapan bir girişimci ile 50 bin Türk lirası yatırım yapan girişimcinin elde edeceği gelir açısından farklılıklar olacaktır. Bütün bunların yanında belki de en önemlisi Eyfel Parfüm sizlerden marka ücreti talebinde bulunmamaktadır. Yatırımı doğrudan ürünlere yapıyor olacaksınız. 

Parfümcü açmayı düşünüyorsanız: Parfümcü Dükkanı Nasıl Açılır? – Parfüm Dükkanı Açmak (2020)

Eyfel Parfüm Bayilik Başvurusu

165466071 s1 iphone product 5cbd69618bd44 - Eyfel Parfüm Bayilik Başvurusu – Franchise Şartları (2021)

Eyfel Parfüm’ün sunduğu avantajlı bayilik sistemi siz değerli girşimcileri bekliyor. Bu fırsat kaçırılmayacak kadar değerli ! Parfüm tedariki probleminizi kaynağından halledin ve Eyfel Parfüm ile çalışma ayrıcalığına sahip olun. Kesinlikle bu hizmetten memnun kalacaksınız. Hemen bayilik başvurunuzu aşağıdaki iletişim kanalları ile zaman kaybetmeden yapın. Bol kazançlar.

Firma İletişim
Eyfel
Parfüm Genel Merkez
Adres:
Orta Mh. 30 Ağustos Cd. No. 53 Tuzla – İstanbul
TEL:
+90 216 356 34 56
e-Mail: 
info@eyfelparfum.com.tr