Bargello Parfüm Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Bargello Bayiliği Nasıl Alınır? (2021)

Widget Parfüm Şişe - Bargello Parfüm Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Bargello Bayiliği Nasıl Alınır? (2021)

Bargello Parfüm bayilik alarak siz de kendi parfüm mağazanızı açabilirsiniz. Ürettiği kalitesiyle ünlenmiş kokuları ile kısa bir süre zarfında hatrı sayılır başarılar elde eden Bargello Parfüm piyasadaki mağaza sayısını arttırmayı amaçlıyor. Yeni bir iş yeni bir heyecan istiyorum diyorsanız Bargello Parfüm ile birlikte çalışarak kar marjı yüksek bir iş ortaklığı kurabilirsiniz. Yatırımcısını üzmeyen aksine destekleyen bir bayilik programı hazırlayan Bargello Parfüm sizlere çok düşük maliyetle parfüm bayiliği elde etme şansını tanıyor. Bargello parfüm bayilik alma şartları nelerdir öğrenmek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Bursa merkezli fabrikasında parfüm üretimi yapan Bargello Parfüm üretimleri Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Üretilen bu ürünlerin insan sağlığını tehdit edip etmediği yapılan bu denetlemelerle kontrol edilmektedir. Şirket bu konuda oldukça hassas bir politika izlemektedir. Bargello Parfüm bayilik almak isteyen girişimciler aşağıda yer alan bayilik alma şartlarına göz gezdirebilirler.

Bargello Parfüm Bayilik Alma Şartları ve Özellikleri

1- Bargello Parfüm bayiliği almak isteyen girişimci ve tercihen genç adayların başvurularını bekliyoruz.

2- Bayilik sistemimize giriş fiyatını oldukça düşük belirledik bunun başlıca sebebi daha fazla yatırımcının ilgisini çekebilmek ve bu sektörde hep birlikte para kazanabilmektir.

3- Parfüm bayiliği almak isteyen yatırımcıların ikamet ettikleri şehirde dükkan açmak istedikleri konumu bizlere bildirmeleri gerekmektedir. Bargello Parfüm mağazanızı şehrin en işlek caddelerinden birinde dükkan olarak açmanızı tavsiye ederiz.

4- Açılacak mağaza sinema salonu, etüt merkezi, bankalar gibi bir çok insanın yaya olarak bulunduğu bölgelerde olmalıdır.

5- Dükkan büyüklüğü ortalama olarak 20 metrekare ile 45 metrekare aralığında olmalıdır.

6- Dükkanın dekorasyonu Bargello Parfüm standartlarında olmalıdır. Dükkan dekorasyonunu yapmak bayi adayının sorumluluğundadır. Dekorasyon masrafları da haliyle bayi adayı tarafından karşılanacaktır. Ancak talep edilme durumu halinde isterseniz sizin yerinize kendi ekiplerimizce dükkan dekorasyonunu gerçekleştirebiliriz.

7- Bayilik almak isteyen adaylarımız AVM’lerde kiosk modeliyle de satış yapabilirler. Bunun için işlek bir AVM’den 4 metrekare ile 8 metrekare civarında bir yer kiralamanız gerekmektedir.

8- Dükkan açılışından sonra Bargello Parfüm ürünleri şubenize kadar kolilenmiş olarak mağazanıza getirelecektir.

Parfümcü dükkanı açmayı düşünüyorsanız: Parfümcü Dükkanı Nasıl Açılır? – Parfüm Dükkanı Açmak (2020)

Bargello Parfüm Bayilik Başvurusu 2020

bargello parfum bayiligi - Bargello Parfüm Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Bargello Bayiliği Nasıl Alınır? (2021)

 Bargello Parfüm sektörde kendisini kanıtlamış bilinen bir markadır. Kalitesinden de en ufak bir şekilde şüphe duyulmayan Bargello Parfüm ile piyasaya gözünüz kapalı bile girebilirsiniz. Bayilik başvurunuzu gerçekleştirmek için aşağıda yer alan iletişim adreslerinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

Firma İletişim

Adres: Odunluk Mahallesi, Akpınar Cd. Efe Towers A Blok No:26 Kat:7 Nilüfer / Bursa

TEL: 444 0 274

e-Mail: info@bargello.com.tr