Levent Börekçilik Bayilik Alma Şartları: Bayiliği nasıl alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar?

1968 tarihinde kurulan Levent Börek, babasından öğrendiklerini geliştirerek kendine özgü bir tarifle çok çeşitli böreklerini hazırlayarak markayı günümüzdeki haline getirmeyi başarmıştır. Ülkemizin pek çok şehir ve ilçesinde bulunan Levent Börek, eşsiz lezzeti ile müşterilerin börek dendiği zaman akıllara gelen ilk marka olmasını sağlıyor. Durum böyle olunca bu sektör ile girişim fırsatları da ortaya çıkmıştır. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Levent Börekçilik bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım.

Levent Börekçilik Bayilik Nasıl Alınır?

Söz konusu börek olunca akıllara gelen ilk markalardan biri olan Levent Börek, kendini piyasada tam da istediği gibi konumlandırmıştır. Levent Börek, pazardaki konumu ile birlikte girişimci ruha sahip kişilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Durum böyle olunca marka, gelen ilgi üzerine franchise vererek büyümeye devam etmiştir. 

Levent Börek markasından nasıl bayilik alınır diyorsanız hemen açıklayalım. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız firma bilgileri ile marka ile doğrudan iletişime geçebilir ya da web sitesindeki franchise başvuru eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak ön başvuruda bulunabilirsiniz. 

Tarihi Sarıyer Börekçisi bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Tarihi Sarıyer Börekçisi Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Tarihi Sarıyer Börek Bayiliği Nasıl Alınır?

Levent Börekçilik Bayilik Şartları Nelerdir?

Levent Börekçilik bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

  • Levent börekçilik açmak istediğiniz lokasyonun kalabalık olmasına dikkat etmeniz gerekir. İnsanların yoğun olduğu caddeler avm yada avm yakınları gibi.
  • Levent Börekçilik müşteri memnuniyeti açısından hassas bir işletmedir ve yatırımcıların da bu şekilde çalışmasını istemektedir.
  • Levent Börekçilik gıda sektöründe olduğu için temizlik açısından hassasiyeti yüksektir yatırımcıların da hassasiyet göstermesini  beklemektedir.
  • Bulunduğunuz il ve ilçede gerekli olan her tür yasal izni almış gerekmektedir.
  • Levent Börekçilik açacağınız konumunun yakınlarında herhangi bir Levent Börekçilik Şubesi bulunmaması gerekir

Levent Börekçilik Bayilik Açma Bedeli Ne Kadar?

‘’Benzeri değil, orjinali’’ sloganı ile işe başlayan Levent Börekçilik, en iyi börek firmalarından biri olmayı hedefliyor. Bu hedefe ulaşmak için farklı il ve ilçelerde bayilik vermeye devam ediyor. Yatırımcılar ise bayilik açma bedelinin ne kadar olduğunu merak ediyor. 

Levent Börekçilik bayilik açma bedeli 200-400 bin TL arasında bir rakama tekabül etmektedir. Şubeler için minimum 60 bin TL aylık ciro hedefi bulunmaktadır. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Levent Börekçilik bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için bilgi verici ve faydalı bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!