Tarihi Sarıyer Börekçisi Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Tarihi Sarıyer Börek Bayiliği Nasıl Alınır?

Börek sektörünün en köklü firmalarından biri Tarihi Sarıyer Börekçisi’dir. Sektörün en eski isimlerinden biri olan ve geniş ürün yelpazesi ile çalışmalarına devam eden marka, yeni yatırımcılar ile bir araya gelerek büyümenin hedeflerini yapıyor. Franchise sistemleri ile hem yatırımcıya kazandırmak hem de marka değerini büyütmek isteyen firma, börek sektörüne girmek isteyenlerin bayilik başvurusunu bekliyor. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Tarihi Sarıyer Börekçisi bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Tarihi Sarıyer Börekçisi Bayilik Şartları ve Özellikleri

Tarihi Sarıyer Börekçisi bayilik şartları ve özellikleri hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

  • Tarihi Sarıyer Börek firmasının tecrübelerinden yararlanmak isteyen, sektördeki popüler bir markanın ismini kullanmak isteyen çalışkan ve girişimci ruhlu kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Firmamıza yapılacak toplam yatırım miktarı bayilik şubesinin açılacağı bölge / konuma göre değişecektir. En net bilgileri franchise adayı ile görüşmeler esnasında veririz ve bayilik fiyatını size bildiririz.
  • Açılacak şube yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddeler ve bulvarlar üzerinde olabilir. Şube yeri bulma konusunda bayi adayının seçimlerini inceleyeceğiz ve bayi adayının şubesini değerlendireceğiz. Açılacak şubenin en az 100 metrekare kapalı alanı olmalıdır.
  • Şubelerimizde daha çok cafe konseptini kullanmaktayız. Cafe konsepti ile kurulacak bir şube için yapılacak yatırım miktarı şubenin metrekare boyutuna bağlı olarak değişecektir.
  • Şube açılışından sonra tüm ürünlerin sevkiyatı firmamız tarafından veya bölge distribütörümüz yoluyla kapınıza kadar güvenli olarak yapılacaktır.

Bülent Börekçilik bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Bülent Börekçilik Bayilik Alma Şartları! Franchise Bedeli Ne Kadar? Nasıl Alınır?

Tarihi Sarıyer Börekçisi Bayilik Başvurusu

Tarihi Sarıyer Börekçisi franchise’ı almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz. Marka oldukça beğenilen ve tercih edilen bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Hazır bir müşteri kitlesine hitap etmek istiyorsanız bu şartlar altında bayilik almanız sizin yararınıza olacaktır. Bayilik başvurusu için aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir.

Tarihi Sarıyer Bayilik Formu: http://www.sariyerborek.com/

Formu tamamladıktan sonra şube açmayı düşündüğünüz hazır bir dükkan bulunuyorsa dükkanın resmini ve bulunduğu konumu, caddeyi gösteren birkaç resmi sariyer@sariyerborek.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için Tarihi Sarıyer Börekçisi bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için bilgi verici ve yararlı bir içerik ortaya çıkarabilmişizdir.