Kahveland Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahveland Bayiliği Nasıl Alınır?

Kahveland, kahve sektörünün popüler isimleri arasında kendine yer bulmaktadır. Menüsünde birçok çeşit kahve ile birlikte yiyecek de sunan marka, gelen kişileri memnun etmeyi başarıyor. Biz de bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için Kahveland bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

İlk olarak Çorum’da çalışmalarına başlayan Kahveland, oldukça kısa bir süre içerisinde adından söz ettirerek kahve zinciri olmayı başarmıştır. Hemen ardından Adana, Adıyaman, Ankara, İstanbul, Kars, Diyarbakır, Kayseri, Bursa illerinde şube açan marka, franchise yolu ile yeni şube açılışı da yapmak istiyor. Kahveland, şık ve zarif döşenmiş oturma grupları ile gelenlere ev konforu rahatlığı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için her şey düşünülmüş ve müşterilere rahat bir ortamda yeme-içme şansı tanınmıştır.

Kahveland Bayilik Şartları ve Özellikleri

Kahveland bayilik şartları ve özellikleri hakkında bilgi almak için doğru adrestesiniz. Kahveland bayilik şartları ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Bizimle beraber kahve sektöründe kazanç sağlamak isteyen çalışkan, girişimci ruhlu kişileri bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Kahveland markasını ülkemizin birçok bölgesinde yaymayı ve müşteri sayımızı artırmayı hedefliyoruz. Hedefimiz daima mutlu müşterilerimiz ile beraber büyümek, büyürken bayi adayları ile birlikte kazanç sağlamaktır. Bu nedenle bayilik alacak kişiler Kahveland firmasını temsil ettiklerini unutmadan, firmamızın ilkelerine bağlı kalarak çalışmalıdır.
  • Bayilik almak isteyenler, bayilik talep ettikleri bizlere bildirmeli ve bizden onay almalıdır. Bayilik istenilen bölge firmamızdan onay alırsa, bayi adayı ile görüşmeler başlatılacaktır.
  • Şube açmak istediğiniz lokasyon en çok kahve tüketen grup olan genç nesilin yoğunlukta olduğu bölgeler olmalıdır. Sinema salonu, üniversite, etüt merkezi gibi yerlerde bir dükkan kiralayabilirsiniz.
  • Dükkan kurulum ve inşaat maliyeti kurulacak olan şubenin metrekare büyüklüğüne göre değişebilir. Bu nedenle firmamızın belirleyeceği bayilik bedelini karşılayabilecek olan adayların başvuru yapmasını rica ederiz.

Kahve Durağı bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Kahve Durağı Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahve Durağı Bayiliği Nasıl Alınır?

2021’de Kahveland Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kahve çeşitleri ile birlikte yiyecek grubunu da bünyesinde bulunduran Kahveland, bayilik alacak kişiler için büyük bir artı oluşturuyor. Ziyaretçilerinize kahveye ek olarak atıştırmalık yiyecekler satarak da gelir elde edebiliyorsunuz. Tanınmış ve popüler bir marka olması da diğer avantajları arasındadır. Böylesine bir fırsatı kaçırmak istemiyorsanız aşağıda sizlerle paylaştığımız iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. 

Firma İletişim

Adres: Mimar Sinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı No:21/F Çorum

TEL: 0 532 283 03 04

e-Mail: info@kahveland.com.tr

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Kahveland bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgilendirici bir içerik olmuştur. Hayatta başarılar diliyoruz.