Kahve Durağı Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahve Durağı Bayiliği Nasıl Alınır?

Türkiye’nin en çok ziyaretçiye sahip kahve restoran zincirlerinden biri olan Kahve Durağı bayilik alma şartları yazı içerisinde tüm detaylarıyla anlatılıyor.

İnsanların önemli bir bölümü dışarıda vakit geçirmekten keyif alıyor. Dışarıda zaman geçiren insanların en uğrak noktası kafe ve restoranlardır. Burada hem sosyalleşen hem de arkadaşlarıyla keyifli vakit geçiren insanlar bu sayede günün yorgunluğunu üzerinden atıyor. İnsanlar kafelerde vakit geçirirken bazı yiyecek ve içecekleri diğerlerine göre daha sık tercih etmekte. Bu içeceklerden biri de hiç şüphesiz kahvedir. Hemen her yaştan insan büyük bir keyifle düzenli olarak kahve tüketmektedir.

Bu kadar çok insanın kahve tükettiği bir ortamda hizmet sektörünün bu duruma kayıtsız kalması beklenemez. Kahvelere olan ilgiyle birlikte kahve restoran zincirleri ortaya çıkmıştır. Odak noktaları kahve ve kahvenin yanında iyi giden yiyecekler olan bu restoranların sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de pek çok farklı marka, kahve restoran zinciri olarak hizmet vermektedir. Kahve Durağı o markalardan biridir. Kendine has özel kahve özleri ve çeşitleriyle öne çıkan Kahve Durağı, Türkiye’nin pek çok şehrindeki şubeleriyle hizmet veriyor.

Kahve Durağı Bayilik Alma Şartları Nelerden Oluşmaktadır?

İnsanlara zincir şubeler halinde hizmet veren markaların en büyük hedefi şube sayısını arttırarak daha çok insana ulaşmaktır. Bunu gerçekleştirmenin en iyi yolu da franchise sistemidir. Franchise sistemi kapsamında marka, işyeri açmak isteyen girişimcilere kendi marka ismini kullanabilmesini sağlar. Bu sayede markanın kasasından herhangi bir para çıkmaz, girişimci de güçlü bir markayı arkasına alarak bir işletme oluşturur. Franchise sistemini uygulayan markalardan biri de Kahve Durağı’dır. Türkiye’nin her yerine franchise ile bayilik veren Kahve Durağı bayilik alma şartları oluşturmuştur. Bu şartları yerine getiren kişilere bayilik fırsatı sunulacaktır. Gelin bu bayilik şartlarını inceleyelim.

Kahveler hakkında bilgi ve deneyim sahibi olma

Kahve Durağı markası, yukarıda da bahsettiğimiz üzere kahve odaklı bir işletme zinciridir. Bu bağlamda Kahve Durağı şubesi açacak kişilerin de iş hayatı büyük oranda kahve üzerine olacaktır. Marka, bayilik alıp kahve restoran şubesi işletecek kişilerin kahveler hakkında detaylı bilgiye sahip olmasını ister. Kahve özlerinin detayları, kahve hazırlamada dikkat edilmesi gerekenler ve kahve karışımları gibi başlıkları biliyor olmalısınız.

Kahve Durağı bayilik alma şartları içerisinde deneyim başlığına da önemli yer ayrılmıştır. Bayilik almak isteyen kişilerin daha önce kafe ve restoran gibi işletmelerde görev almış olması istenmekte. Görev süresinin minimum 2 yıl olması ve işletmede görev yaptığınız konumun üst seviyede olması size avantaj sağlayacaktır. Kahveler hakkında bilgi sahibi olup kahve dükkanında çalışmış olmak, ilk ve önemli hususlardan biridir.

İşletme yerinin büyüklüğü

Kahve Durağı şubesini oluşturacağınız işyeri insanların rağbet gösterebileceği merkezi bir yerde olmalıdır. Şehir merkezinde veya AVM’de bir Kahve Durağı şubesi açmalısınız. Bu, daha çok müşteriye ulaşmanız için adeta mutlak bir şarttır.

İşletmenizin büyüklüğü de önemli bir diğer noktadır. Lider kahve restoran zinciri, şubelerinin minimum 100 metrekare büyüklüğe sahip olmasını ister.

Kahve Duragi Bayilik Basvurusu Yapma 1024x576 - Kahve Durağı Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Kahve Durağı Bayiliği Nasıl Alınır?

Kahve Durağı Bayilik Başvurusu Yapma

Kahve Durağı bayilik alma şartları netleştiğine göre şimdi nasıl bayilik başvurusu yapabileceğinizden söz edelim. Kahve Durağı franchise başvurusu yapmak için bu sayfaya giderek ilgili sayfadaki başvuru formuna ulaşmalısınız. Başvuru formunda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra formu gönderin. Firma yetkilileri gönderdiğiniz formu inceledikten sonra kısa süre içinde size dönüş yapacaklardır.