İstoç’da Evlere İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)

istoç - İstoç’da Evlere İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları (2024)
İstop kuş bakışı görünüm

İstoç’da evlere iş veren firmalar hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz. İstoç’da evlere iş gönderen firmalar arasında yer almaktadır. İstoç’tan iş talebinde bulunabilmek için gerekli olan bazı şartlar vardır. Bu şartlardan ilki en az lise mezunu olmanızdır. Ek olarak iş başvurusu yapan vatandaşların 40 yaşından küçük olması gerekmektedir. Verilen işleri zamanında teslim etme konusunda çok sıkı bir politikası olan İstoç, eve iş verdiği çalışanlarla zaman zaman problem yaşayabilmektedir. Hiçbir problem yaşamadan para kazanabilmek için düzenli bir şekilde çalışarak işlerinizi teslim tarihine kadar teslim etmeniz gerekir.

İstoç Evlere Hangi İşleri Veriyor?

İstoç eve iş verme konusunda birçok çalışan tarafından tercih edilirken çalışanların en çok tercih ettiği iş ise boncuk dizme oluyor. Bu iş dışında hangi işleri evinizde yapabileceğinizi merak ediyorsanız o işleri sizler için listeledik.

1- Ütü ve yıkama işleri

2- Özellikle boncuk atölyelerinden istenilen iplere boncuk dizilmesi işi

3- Tekstil fabrikalarının evden iplik ayırma işi

4- Fason giyim firmalarının verdiği elbiselere düğme dikme işleri

5- Nikah şekeri işi

Yukarıda belirtilen işlerden alacağınız ücretler ve iş hacmi firmadan firmaya değişkenlik gösterebilmektedir. Çoğu firma gönderilen ürünü ücretsiz bir şekilde çalışana ulaştırırken bazı firmalar kargo ücretini çalışanın maaşından kesmektedir. İşe alım konusunda oldukça titiz davranan firmalardan iş alabilmek için onları etkilemeniz gerektiğini de söylemeden geçmeyelim. 

İstoç Evlere Kargo ile İş Gönderiyor Mu?

İstoç’da evlere iş veren firmalar kargo ile gönderim yapıyor mu sorusu çok sık sorulmaktadır. Tabii ki evlere kargo ile iş gönderme gibi durumlar söz konusu olabilir. Böyle bir iş arıyorsanız hangi firma ile çalıştığınız çok önemlidir. Bazı firmalar evlere kargo ile iş göndermeye sıcak bakmazken bazı firmalar ise kargo ile evlere iş gönderme konusunda bir sakınca görmüyor. Bu konudaki en önemli husu çalışanın firmaya ne kadar uzakta oturuyor olmasıdır. Kargo ile iş gönderme şeklinde çalışan firmaların çoğu İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde bulunmaktadır. 

Bursa’da evlere ek iş gönderen firmalar için: Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları – 2024

İstoç’dan Aldığım İşlerle Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirim?

İstoç’dan aldığınız işlerden ne kadar para kazanabileceğiniz tamamen firma ve firmanın size ne kadar iş verdiği ile ilgilidir. Etiketleme ve paketleme gibi işlerden ayda neredeyse asgari ücret kadar para kazanabilirsiniz. Tabii ki fiyat konusunda firmalar ile önceden bir ön görüşme yapmalısınız. Bu işlerde çalışmak istiyorsanız günlük ve düzenli olarak vakit ayırmanız gerekir. Eğer böyle çalışamayacak durumdaysanız hem kendiniz kötü bir duruma düşerseniz hem de firmayı zor bir durumda bırakmış olursunuz. Bu işten düzenli olarak para kazanmak için pratik, düzenli ve kaliteli bir şekilde çalışmanız gerekir. İstoç’dan alınan işlerde teslim tarihine riayet etmek oldukça önemlidir. Firmalar ile anlaşırken hangi üründen kaç tane ve ne zamana teslim edileceği gibi konulara kesinlik kazandırmanız gerekir. 

İstoç’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

İstoç’da evlere iş veren firmaların telefonlarını sizlerle paylaşıyoruz deyip sizi kandırmak isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız. İş veren firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya mecralarından iletişim kurabilirsiniz. Çoğu firma bu işlerle ilgili sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmaktadır. Sizleri dolandırarak paranızı elinizden almak isteyen kişiler genellikle kredi kartı bilgileri gibi kimseyle paylaşılmaması gereken bilgileri sizlerden talep ederler. Bu tarz insanlara karşı gözünüzü dört açmanız gerekmektedir. Normal bir firma ile çalışırken sizden bu tarz isteklerde bulunmayaklarını bilmelisiniz.