Pinkberry Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Pinkberry Bayilik Alma Şartları

Sektörde öncü olmayı başaran ve kendini kanıtlamış bir markadan bayilik almayı düşünmez misiniz? Dünyaca ünlü bir marka olan Pinkberry bayiliği alarak iyi bir gelir etmeyi değerlendirebilirsiniz. Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için Pinkberry bayiliği nasıl alınır konusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız vakit kaybetmeden başlayalım. 

Pinkberry markası dondurulmuş yoğurt satar. Dondurma kadar lezzetli olan özel aromalı yoğurtlar ile birlikte, bisküviler, şekerlemeler, soslar ve çok daha fazlasını beraberinde tüketebilirsiniz. Los Angeles merkezli kurulan marka, kısa bir sürede büyümeyi başarmıştır. 

Pinkberry Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Pinkberry bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

  • İşyeri olarak seçilen yerin tavan yüksekliğinin en az 3 metre olması gerekir.
  • İşyerinin ana cadde, anayol, araç ve yaya trafiğinin yakın olduğu yerde konumlanması gerekir.
  • İşyeri yola cephe olmalıdır.
  • İşyerinde, önceden belirtilecek olan reklam ve tabelaların kullanılması zorunludur.

Caffe Nero bayilik alma hakkında bilgi edinmek için: Caffe Nero Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Caffe Nero Bayilik Alma Şartları

2021 Pinkberry Franchise Bedeli Ne Kadar? 

1605986755536 1125x522 300x139 - Pinkberry Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Pinkberry Bayilik Alma Şartları

Pinkberry bayiliği almak istiyorsanız yukarıda şartlarla birlikte yatırım bedelini de karşılamanız gerekmektedir. Yatırım bedeli mağaza konseptine göre değişse de ortalama 550 bin TL olduğunu söyleyebiliriz. Sözleşme içerisinde bu fiyatın ne kadar olduğu ile ilgili net bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Pinkberry Bayiliği Nasıl Alınır?

Markadan bayilik almak için resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Hemen ardından sol üst tarafta bulunan menü aracılığı ile franchise yazısına tıklayın. Buradaki bayilik formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Bilgileriniz incelendikten sonra yetkililer tarafınızla en kısa sürede irtibat kuracaktır. 

Pinkberry’nin Kaç Adet Şubesi Var?

Pinkberry markasının şube sayısı günümüzde 100 sayısını geride bırakmayı başarmıştır. Dünyaya yayılan marka, sağlıklı dondurma olarak düşünülen ürünleriyle formunu korumak isteyen kişiler için birebirdir. Müşterilerinin gününü aydınlatmayı, ilham verici ve eğlenceli deneyim sunmayı misyonu haline getiren marka dünyanın dört bir yanında tercih edilmektedir. 

Pinkberry Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pinkberry müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 963 74 85 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayilik hakkındaki sorularınızı bu numara aracılığı ile sorabilirsiniz. Ek olarak istek, şikayet ve önerilerinizi de bildirebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Pinkberry bayiliği nasıl alınır konusunu ele aldık. Umarız yararlı bir içerik olmuştur!