Baharat Bayiliği Veren Firmalar 2022

Baharatlar Tarladan Sofraya 1024x480 - Baharat Bayiliği Veren Firmalar 2022
Baharat Bayiliği Veren Firmalar

Baharat bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Günümüz dünyasının en çok kazandıran işlerinden biri olan baharat dükkanları, birçok girişimci tarafından tercih ediliyor. Aşağıdaki listede baharat bayiliği alabileceğiniz firmaları görebilirsiniz. 

  • Arifoğlu Baharat 
  • Koçak Baharat
  • Kmark Kuruoglu Baharat
  • Yenitat Baharat 
  • Çınar Baharat Bayilik
  • Sancak Baharat Bayilik
  • Biba Baharat 
  • Çukurova Baharat 

Yukarıda sıralı olarak verdiğimiz firmalar ile baharat bayiliği almak için görüşebilirsiniz. Direkt yüz yüze görüşebileceğiniz gibi telefon aracılığı ile de ön bilgi alabilirsiniz.

Neden Baharat Bayiliği Almalıyım?

Neden baharat bayiliği almalıyım diye merak ediyorsanız bunun ilk sebebi kazanma olasılığının daha yüksek olmasıdır. Başka bir deyişle, insanlar bildikleri tatlardan ve markalardan kolay kolay vazgeçmeyecektir. Durum böyle olunca bilindik bir markadan bayilik almanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bilindik bir isim ile çalışmak daha çok müşteriye ulaşacağınız anlamına gelir. Baharat bayiliği alma sürecinde gerekli olan bütün eğitimler firma tarafından hem size hem de çalışanlarınıza verilir. Bazı firmalar ücretsiz olarak fizibilite çalışması yapar. Böylelikle işin olup olmayacağı ile ilgili çok daha net bir fikre sahip olabilirsiniz. 

Aktar bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için: Aktar Bayiliği Veren Firmalar 2022

Baharat Bayiliği Alacak Olanların Bilmesi Gerekenler

tat ve aroma ustasi baharatlarin dunyasi 1da610e2 d86f 45a1 a516 465022aea969 - Baharat Bayiliği Veren Firmalar 2022
Baharat Bayiliği Almanın Püf Noktaları

Günümüz Türkiye’sinde baharat bayiliği açmak trend olan işlerden biridir. Birçok kişi doğal şeyler tüketmek istediği için baharat dükkanlarının önemi fazlasıyla arttı. Baharat dükkanlarında ne kadar çok çeşit ürünün varsa o kadar çok kişiye ulaşabilirsiniz. Kurutulmuş gıdalar, yöresel ürünler ve doğal tatlandırıcı gibi ürünleri kesinlikle dükkanınızda satışa sunmalısınız. 

Ne kadar sermaye belirlediğinizi de dikkatli bir şekilde kararlaştırmalısınız. Baharat bayiliği almak ve kendi işinizin başında olmak istiyorsanız baharat bayiliği veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu firmaların maddi desteklerinden de faydalanabilirsiniz. Tabii ki en önemli şeylerden biri dükkanın konumudur. Bu konuda bayilik alacağınız firmadan yardım talep edebilirsiniz. Bu şekilde dükkanın getirisi hakkında net bir fikriniz olabilir. 

Baharat Bayiliğinde Maliyet Ne Kadardır?

Bazı baharat firmaları maliyet konusunda size yardım edebilir. Genellikle isim hakkı, dükkan sermaye bedeli ve ürünler bedeli gibi birtakım masraflarla karşılaşabilirsiniz. Bayilik olarak baharat dükkanı açmak ve bayilik almadan açmak arasındaki farkı bilerek en doğru kararı yine kendiniz verebilirsiniz. Bayilik için istenen sermaye, dükkanınız için kullanılır. Neredeyse bütün firmalar anahtar teslim usulü ile çalışır. Bayilik ile çalışmanın en iyi yanı budur. Firmalar ara ara reklam masraflarını öder ve ortak reklam yaparak isminizin daha çabuk duyulmasını sağlar.