Ege Life Su Bayiliği nasıl alınır? 2022 Bayilik fiyatları ve şartları neler?

Ege Life Su bayiliği nasıl alınır öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Damacana su sektörü karlı olduğu için birçok kişi bu sektöre girmeyi düşünüyor. Biz de bu yazımızda sizlere Ege Life Su bayiliği hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

İzmir kaynaklı Yamanlar Dağı çıkışlı olan Ege Life Su 7.47 pH derecesine sahip bir su olarak karşımıza çıkıyor. İçimi de oldukça hafiftir. Doğal kaynak suyudur. Genellikle İzmir ve çevresindeki illerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Zengin ve orta gelirli kesim tarafından tercih edilmektedir. Yeni bayilikler vermeye sıcak bakan firma, geniş bir dağıtım ağına kavuşmayı planlıyor. 

Ege Life Su Bayilik Şartları ve Fiyatları

Ege Lİfe Su bayilik şartları ve fiyatları aşağıdaki gibidir;

  • Damacana su sektörüne yapılması gereken yatırım miktarını karşılayabilecek, tercihen sektörde tecrübeli olan girişimci kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Bayilik talepleri ilgili bölgelerdeki ihtiyaca göre değerlendirilecek ve bayilik adayları ile görüşülecektir.
  • Bayilik almak istediğiniz lokasyon, ilçe, mahalle Ege Life Su tarafından onaylanırsa bayilik verilir.
  • Su bayisi için yapılacak olan dükkan kiralama, tadilat ve bakım onarım işlemleri bayi adayımızın kendisine ait olacaktır.
  • Bayilerimiz personellerini kendileri seçecek ve gereken bilgiyi aktarmaktır.
  • Damacana su dağıtımı için motosiklet veya otomobil tercih edilmelidir. Bu tip motorlu taşıtlara yapılacak olan yatırım da bayi adayımıza aittir. Bütçenize bağlı olarak hem motosiklet, hem arabayla dağıtım yapabilirsiniz.

Erikli Su bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Erikli Su Bayilik Alma Şartları Nelerdir? Nasıl Bayilik Alınır? (2022)

Ege Life Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gerek içimi gerek kalitesi gerekse cep dostu bir su firması olması sebebiyle Ege Life Su, bayilik alabileceğiniz kaliteli firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Söz konusu damacana satış sektörü olunca akıllara direkt olarak Ege Life Su firması gelmektedir. Yapacağınız bu yatırımdan asla pişman olmazsınız. Bayilik başvurusunda bulunabilmek için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. 

Firma İletişim

Adres: Kırmahalle yolu No:3/1 Emiralem Köyü/İzmir

TEL: +90 (232) 832 74 24

e-Mail: mail.egelife@outlook.com.tr

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Ege Life Su bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap verdik. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!