QNB Finansbank ParaPuan Nerede Kullanılır? ParaPuan Geçen Yerler (2022)

Card Finans il0n8x - QNB Finansbank ParaPuan Nerede Kullanılır? ParaPuan Geçen Yerler (2022)
QNB Finansbank Kart

QNB Finansbank kartı ile harcama yaparak parapuan kazanabilirsiniz! Müşterilerine kullanım kolaylığı ve kartınızı kullanabileceğiniz birçok farklı işyeri olması bankanın fazlasıyla geniş bir kitleye hitap etmesini sağlıyor. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde Cardfinans Parapuan kazanabiliyor ve bankanın anlaşmalı olduğu işletmelerde bu parapuanları harcama fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Hesabınızda parapuan biriktiyse ve nerede harcayacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızda sizlere QNB Finansbank ParaPuan Nerede Kullanılır hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Hesabımdaki parapuan miktarını bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken şey telefonunuza bankanın mobil uygulamasını indirerek parapuan bakiyesini sorgulamaya tıklamaktır. 

QNB Finansbank ParaPuan Nerede Kullanılır

QNB Finansbank ile harcadığınız paraları parapuan olarak geri kazanabilir ve anlaşmalı işletmelerde alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Marketten, kıyafete kadar birçok ürün satın alma deneyimi yaşayabilirsiniz. İşte Parapuan harcayabileceğiniz anlaşmalı işletmeler:

1- Kiğılı

2- Flo

3- İpekyol

4- Gratis

5- İkea

6- Polaris

7- Mediamarkt

8- Profilo

9- Regal

QNB Finansbank Parapuan Geçerli Olan Marketler

Mutfak ihtiyaçlarınız için Parapuan ile alışveriş yapmak istiyorsanız bu başlık altında hangi marketlerde parapuan ile alışveriş yapıldığını sizler için sıraladık. 

1- Kipa

2- Şok

3- Carrefoursa

Parapuan Geçen Online Alışveriş Siteleri

Kartınızda bulunan parapuanları online ortamda harcamayı düşünüyorsanız hangi internet sitelerinde harcayabileceğinizi öğrenmek için doğru adrestesiniz. Evden dışarı çıkmaya zahmet etmeden online sipariş ile parapuan harcamanın keyfini çıkarın. İşte Parapuan’ın geçerli olduğu online alışveriş siteleri:

1- Markafoni

2- N11

3- Koçtaş

4- Tozlu 

5- E-bebek

6- Lidyana

ParaPuan Geçen Akaryakıt – Benzin İstasyonları

total - QNB Finansbank ParaPuan Nerede Kullanılır? ParaPuan Geçen Yerler (2022)
Total akaryakıt istasyonu

Eğer arabanız varsa benzin ihtiyacınızı Parapuan ile karşılama fırsatı sizleri bekliyor. Deponuzu fulleyecek kadar parapuan biriktirdiyseniz bedavaya 1 depo benzin sahibi olabilirsiniz. İşte Parapuan kabul eden Akaryakıt istasyonları:

1- Bp

2- Petrol Ofisi

3- Total