Döner Bayilik Veren Firmalar

doner hakkindaki korkunc iddia gercek cikti jFR - Döner Bayilik Veren Firmalar

Günlük hayatta tüketmeyi en çok sevdiğimiz yemeklerin başında döner geliyor diyebiliriz. Et veya tavuk döner yemeyi seven birçok insan bulunmaktadır. Gıda sektöründe kar marjı en yüksek olan iş fikirlerinden olan dönerci açma fikrini hayata geçirebilmek için döner bayiliği veren firmalar hangileridir bilmeniz gerekiyor. Özellikle öğrenci kesimine hitap edeceğiniz için öğrenci dostu fiyat belirleyerek çok iyi miktarlarda kar edebilirsiniz. Birçok yatırımcı ruhuna sahip olan kişi döner bayiliği alarak kendi işinin sahibi olmayı düşünmektedir. Biz de sizler için araştırma yaptık ve bu yazımızda hangi markaların döner bayiliği verdiğini sıralı bir şekilde anlattık. 

Sait Döner

sirinevler WEB 683x1024 - Döner Bayilik Veren Firmalar

Döner bayiliği veren firmalar hangileridir sorusuna ilk cevabımız tabii ki Sait Döner’dir. Döner bayiliği almak isteyen girişimcilerin tercih edebileceği adreslerden ilki Sait Döner’dir diyebiliriz. Yüzde yüz et döner şeklinde hizmet sunan Sait Döner bayilik vereceği bireylerin 25 ile 180 metrekare arasında bir dükkana sahip olmasını talep etmektedir. Bütün bunların haricinde bayilik ücreti olarak 180 bin Türk lirası ile 300 bin Türk lirası arasında bir ücret talep etmektedir. Bu ücret işin boyutuna, dükkanınızın potansiyeline bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Neredeyse 50 yılı bulan deneyimi özgüveni ile birlikte döner bayiliği veren firmalar arasına Sait Döner ismide ekleniyor. Bu sektöre giriş yaptığı günden bu yana döner severleri etkilemeyi başaran Sait Döner, bayisi olmak isteyen kişilerden katılım payı istemiyor ve buna ek olarak karınıza ortak olmaya da çalışmıyor. Her daim hijyenik ortamda hazırlanan bu eşsiz dönerin tadına vakit kaybetmeden bakarak bayilik açma fikrinizi harekete geçirin. Durum böyle olunca birçok girişimci de Sait Döner ismi ile anlaşıp kendi işinin sahibi olmak istiyor. Bir kere tadına bakılınca tadının damağınızda kalacağı Sait Döner ile birlikte çalışmayı düşünüyorsanız Sait Döner resmi web sitesinde başvuru formunu kolaylıkla doldurabilirsiniz. 

Sait Döner bayilik alma şartları hakkında bilgi edinmek için: Sait Döner Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Sait Döner Bayiliği Nasıl Alınır? (2022)

Kasap Döner

Döner bayiliği veren firmalar denince akıllara ilk gelen firmalar arasında tabii ki Kasap Döner ismi de bulunmaktadır. Kalitesi ve lezzeti konusunda kendisini tüm Türkiye’ye kanıtlamış olan Kasap Döner bayilik vermektedir. Kasap Döner bayiliği almak isteyen girişimcilerin ilk olarak yapması gereken şirketin resmi internet sayfasına girip başvuru formunu doldurmaktır. Kasap Döner bayilik-franchise bedeli isteyip istemediğini internet sitesinde belirtmemiş. Herhangi bir ücret talep edip etmediklerini öğrenmek için şirketi telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz. 0 216 472 24 34 nolu telefondan konu hakkındaki her şeyi öğrenebilirsiniz.

Baba Döner

Döner sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Baba Döner bayilik-franchise veren isimler arasında yer almaktadır. Kalite ve lezzet konusunda akıllara direkt olarak gelen Baba Döner talep ettiği şartlar karşılandığı takdirde bayilik başvurularını kabul etmektedir. Bu şartlardan biri belki de en önemlisi açılması planlanan bayiliğin 60-100 metrekare arasında bir alana sahip olmasıdır.

Bayilik başvuru şartları: Şirket bayilik verecek olduğu kişileri tam zamanlı olarak Baba Döner’de çalışmalarını diğer bir deyişle dükkanın başında durmalarını talep etmektedir. Açacak olacağınız dükkanın başında durmanız sizin adına bir sorun teşkil etmeyecektir. Tüm bunların dışında bayiliği açmayı planladığınız konum Baba Döner tarafından incelenecek ve fizibilite çalışması yapılacak bu işlemlerin sonunda ise siz değerli girişimcilere bayilik-franchise bedeli çıkartacaktır. Tüm bu adımlar sorunsuz bir şekilde geçildikten sonra sözleşme imzalanarak bayilik haklarına sahip olacaksınız.

Bereket Döner

616x321 bereket donerden come to aciklamasi 1525902601923 - Döner Bayilik Veren Firmalar

Döner denildiğinde 7’den 70’e herkesin aklına gelen isimlerden biri olan Bereket Döner uygun ücret karşılığında franchising vermektedir. Döner sektörüne girmek isteyen girişimciler için Bereket Döner oldukça iyi bir seçim olacaktır. Franchise başvurusu olumlu yanıtlanan bireylere oryantasyon eğitimi veren şirket sizlere bu işin nasıl yapılacağını A’dan Z’ye öğretmektedirler.

Bereket Döner bayilik-franhising hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler +90 530 314 84 88 numaralı whatsapp iletişim hattından şirket ile temasa geçebilirsiniz.

Paşa Döner

Ülkemizin pek çok noktasında birbirinden kaliteli şubeler aracılığıyla hizmet vermekte olan Paşa Döner de bayilik vermektedir. Kar marjı yüksek bir şekilde döner sektörüne girmek isteyen girişimciler için büyük yardımlarda bulunan Paşa Döner bu yeni yatırımcıları vasıtası ile kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda yeni girişimciler arayan Paşa Döner 150.000 Türk lirası ile 200.000 Türk lirası arası yatırım yapabilecek bireyler ile çalışmayı tercih etmektedir.

Paşa Döner hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Paşa Döner’in resmi sitesine girebilirsiniz. www.pasa-doner.com.tr

Paşa Döner bayiliği nasıl alınır merak ediyorsanız: Paşa Döner Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne Kadar? Başvuru Nasıl Yapılır (2022)

Dönerci Orhan

42 sene önce İzmir’de temelleri atılan Dönerci Orhan kısa bir süre zarfında İzmir’in en ünlü dönercilerinden biri haline gelmiştir. Ürünlerini büyük bir titizlikle üreten şirket uzun süreden beri de bayilik vermektedir. Döner sektöründe son derece ünlü bir zincir üretici konumunda olan Dönerci Orhan bu sektörde çalışmak isteyen yatırımcıları bayilik sistemine davet etmektedir. Dönerci Orhan’dan bayilik alabilmek için ortalama 300.000 Türk lirası ile 400.000 Türk lirası arasında sermayeye sahip olmanız beklenmektedir. Kısa süre zarfında yaptığınız yatırımı geri kazanacağınızı vaat eden Dönerci Orhan’dan bayilik almak ve başvuru yapabilmek için www.donerciorhan.com adresine tıklayabilirsiniz.

Ekrem Coşkun Döner

119956 1024x1024 - Döner Bayilik Veren Firmalar

Konya merkezli Ekrem Coşkun Döner, yüzde yüz hijyenli bir şekilde döner üretmesi sebebiyle birçok döner severin takdirini kazanmayı başarıyor. Ülkemizin pek çok noktasında bayiliği olan firma gelecek hedeflerinin arasında bayilik sayısını arttırarak daha çok noktaya ulaşmak da yer almaktadır. Döner bayiliği almak isteyen yatırımcılara kapısını sonuna kadar açan firma 100.000 Türk lirası + KDV franchise bedeli talep etmektedir. Bütün bunların haricinde ayrıca yaklaşık olarak 250.000 Türk lirası gibi bir sermayeye sahip olmanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgiyi edinmek için www.ekremcoskundoner.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Ekrem Coşkun Döner bayilik hakkında bilgi almak için: Ekrem Coşkun Döner Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne kadar? (2022)

Kral Döner

Döner sektöründe kendisine sağlam bir yer edinmiş olan diğer bir isim ise Kral Döner’dir. Kral Döner de bayilik vermektedir. Döner sektörüne yapılması gereken yatırım miktarını karşılayabilecek sektöre dair hevesi, azmi olan tüm yatırımcıları bayilik sistemine davet eden Kral Döner yüzde yüz but döner üretmekte ve satmaktadır. Arkanızda güvenilir bir bayi desteği olmasını istiyorsanız Kral Döner en doğru tercihlerden birisi olacaktır. 

Döner sektörünün bir diğer güçlü aktörü olan Kral Döner’de bayilikler vermeye devam ediyor. Döner sektöründe yapılması gereken yatırım miktarını karşılayabilecek, azimli ve çalışkan herkesi sistemine davet eden Kral Döner %100 but döner üretiyor ve satıyor. Arkanızda güçlü bir bayi desteği olsun istiyorsanız Kral Döner en isabetli tercihlerden olacaktır. Daha detaylı bilgiler ulaşmak için www.kraldoner.com.tr adresini tıklayabilirsiniz.

Döner bayiliği veren firmalar hangileridir ile ilgili araştırma yaparak sizler için bu içeriği hazırladık. Umarız siz değerli okuyucularımız için yararlı bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyoruz.