Paşa Döner Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne Kadar?

pasa doner - Paşa Döner Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne Kadar?

Türk milleti olarak dönere olan düşkünlüğümüz her geçen artmaktadır. Her öğrencinin öğle yemeğinde ilk tercihlerinden biri döner yemektir. Paşa dönerde ülkemizde en çok tercih edilen döner markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Türk milletini yüzde  yüz tavuk budu döner ile tanıştıran Paşa döner, müşterilerini memnun etmeyi başarıyor Durum böyle olunca birçok girişimci gıda sektörüne atılmak istiyor ve dönerci açmayı planlıyor. Biz de bu yazımızda Paşa döner bayiliği nasıl alınır, maliyeti ne kadardır ve nasıl başvuru yapılır sizlere anlatacağız.

Paşa Döner Bayilik Şartları

pasa doner menusu 2019 fiyat listesi doyurucu ve ekonomik 1 - Paşa Döner Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne Kadar?

Paşa döner bayiliği almak ve kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Biz de o şartları sizler için araştırarak sıralı bir liste haline getirdik. O şartları şu şekildedir:

1- Paşa döner bayiliği almak için 200 bin TL gibi bir sermayeye ihtiyacınız olacaktır ancak bu kesin olarak bilinmemektedir. Dükkan büyüklüğü ve yerine göre değişkenlik gösterebilir.

2- Dönerci açmak istiyorsanız bu konu hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. İlk defa bu işi yapacaksanız mutlaka işi bilen biriyle çalışmaya özen gösterin. 

3- Paşa döner bayinizi açacağınız yeri çok iyi seçin. İnsanların çok sık geçtiği güzergahlar üzerinden veya bir AVM’de açın. 

4- Gıda sektörünün olmazsa olmaz şartı hijyen ve temizliktir. Hem dükkan için hem de dükkan mutfağı her zaman temiz olmalıdır.

Bu şartları yerine getirebileceğinizi düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden Paşa döner bayilik alarak kendi işinizin sahibi olun.

Paşa Döner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gıda sektörüne kesin olarak karar verdiyseniz ve kendi adınıza dönerci açmak yerine bilinen bir marka ile çalışmak istiyorsanız Paşa döner bayilik başvurusu yapabilirsiniz. En kaliteli tedarikçilerden biri olan Paşa döner bayisi almanın yolu markanın resmi sitesini ziyaret etmekten geçiyor. 

Paşa döner resmi sitesine erişim sağlayarak bayilik başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Size sorulan sorulara eksiksiz ve doğru cevap vererek başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz detaylı bir şekilde incelendikten sonra size cep telefonu veya e-posta adresiyle bilgi verilecektir. Yaptığınız başvuru olumlu bir sonuç alırsa salı ve perşembe günü hariç hafta içi her gün sizinle yüz yüze görüşmek şirketin genel merkezine çağrılırsınız.  

Yaptığınız başvuru kabul edilirse bayilik açma çalışmalarına vakit kaybedilmeden başlanır. Gerekli olan kurulumlar yapıldıktan sonra Paşa döner bayisi sahibi olursunuz. 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ülkemizde en çok sevilen yemeklerden biri olan döner, Paşa döner ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Paşa döner bayiliği alarak karlı bir yatırımın temellerini atmış olursunuz.

Bu yazımızda sizlere Paşa döner bayiliği nasıl alınır, maliyeti nedir ve nasıl başvurulur anlatmaya çalıştık. Umarız verdiğimiz bilgiler sizler için yararlı olmuştur.

Pizzacı açmayı düşünüyorsanız: Pizzacı Dükkanı Açma Şartları – Maliyeti ve Püf Noktaları