Ekrem Coşkun Döner Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne kadar? (2022)

headline - Ekrem Coşkun Döner Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne kadar? (2022)
Ekrem Coşkun Döner

Ekrem Coşkun Döner bayiliği nasıl alınır ve maliyeti nedir gibi soruların cevabını merak ediyorsanız bu içeriğimizde aklınızdaki her sorunun cevabını bulacaksınız. İlk olarak Ekrem Coşkun franchise bedelini söylemek gerekirse 250 bin tl + KDV’dir. Ne kadar sürede yatırdığım parayı telafi edebilirim diye düşünüyorsanız aşağı yukarı 6-12 ay arasında harcadığınız parayı geri kazanabilirsiniz. Günden güne birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlanan Ekrem Coşkun döner, kaliteli bir şekilde hizmet vermeye ve yeni bayilikler açmaya devam ediyor. 

‘’Ne yediğini bilmek herkesin hakkı’’ sloganı ile çalışmaya başlayan ve aynı disiplin ile çalışmaya devam eden Ekrem Coşkun döner, son derece temiz ve hijyenik ortamda çalıştığını tüm müşterilerine gösteriyor. Dönerine hiçbir şekilde başka maddeler karıştırmayan firma, müşterilerine nefis bir ziyafet vaat ediyor. Uygun fiyatları ile herkesi mutlu etmeyi başaran Ekrem Coşkun, bayilik verdiği yerler ile bütün vatandaşları aynı lezzetle buluşturmak istiyor. 

Gıda sektörüne girerek para kazanmak isteyen ziyaretçilerimiz için önerebileceğimiz en iyi seçeneklerden biri Ekrem Coşkun Döner bayisi açmaktır. Böylesine bir yatırım yapmak için bazı şartları yerine getirmemiz gerekir. 

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Şartları ve Özellikleri

1- Ekrem Coşkun döneri hiçbir şekilde hile kullanılarak yapılmaz. Tamamen sağlıklı et döner satılır. 

2- Yediğiniz her şey günlük olarak gelmekte ve şişe geçirilmektedir. 

3- Dondurulmuş ürünlerin satışı kesinlikle yoktur. 

4- Sağlıklı içecek satışı ile müşteri sağlığı düşünülür. 

5- Yüzde yüz dana eti kullanılır. 

6- Bayat ekmek satışı yapılmaz ve et koyduğumuz döner özel olarak tesislerimizde üretilip günlük olarak getirilir. 

7- Kazandığınız cirodan kar payı kesinlikle talep edilmez. 

8- işletmenizde çalışacak elemanlar ile ilgili size her türlü yardımı sağlamaktayız. 

9- Şubeniz 2 km çapında koruma bölgesine alınır ve yatırımınız korunur. 

10- Şubenize getirilen ürünlerden nakliye ücreti talep edilmemektedir. 

Ekrem Coşkun Döner Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

ekrem coskun doner 700x420 1 - Ekrem Coşkun Döner Bayiliği Nasıl Alınır? Maliyeti Ne kadar? (2022)

Belirtilen şartları yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız ve bir dönerci dükkanı açmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Ekrem Coşkun Döner resmi sitesine giderek online başvuruda bulunun. Başvuru tamamlandıktan sonra cevap sizlere birkaç gün içinde iletilmektedir. Verilen başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzdan emin olmanız gerektiğini söylemeyi de unutmayalım. Başvurunuz onaylanırsa yetkili kişiler sizinle yüz yüze görüşme talep edecektir. 

Bu yazımızda sizlere Ekrem Coşkun Döner bayiliği nasıl alınır? Şartları ve özellikleri nelerdir? Gibi soruların cevabını vermeye çalıştık umarız aradığınız cevapları sizler için cevaplayabilmişizdir. 

Köfteci Yusuf bayilik nasıl alınır bilgi almak istiyorsanız: Köfteci Yusuf Bayilik Alma Şartları – 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Köfteci Yusuf Bayiliği Nasıl Alınır?