Abant Su Bayilik Alma Şartları Neler? Franchice Bedeli ve Maliyeti Ne kadar?

Abant Su bayilik alma şartları neler öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Kaya Holding tarafından kurulan Abant Su içimi yumuşak ve kaliteli doğal kaynak suyunu Bolu-Abant merkezli kaynaktan çıkarıp şişeliyor ve sevenlerin huzuruna çıkarıyor. Oldukça uzun zamandır bu sektörde bulunan ve ucuz olması ile birlikte kaliteli olması ile dikkat çeken marka bayilik vermeye devam ediyor. 

Uzman kişiler, kaliteli bir suyun pH oranının 7-8,5 aralığında olması gerektiğini söylüyor. Abant Su ise 7,7 pH oranı ile karşımıza çıkıyor. Kısacası, su bayiliği almak istiyorsanız Abant Su iyi bir tercih olacaktır.

Abant Su Bayilik Alma Şartları Neler? 

Abant Su bayilik alma şartları neler öğrenmek için doğru yerdesiniz. O şartlar aşağıdaki gibidir;

 • Kaya holding hizmet standartlarında hizmet edecek düzeyde depo bulundurmak gerekmektedir.
 • Kılık kıyafetine önem veren titiz elemanlar çalıştırmak gerekmektedir.
 • Araç gibi olanaklara ve işi kurabilecek düzeyde yatırım araçlarına sahip olmak gerekmektedir.
 • Tüketiciye, Abant Su’ya ve kendi işletmesine artı değer sağlayabilecek kapasitede olmak gerekmektedir.
 • Bölgede bulunan su firmaları ile ahlaki, etik ve hukuk kuralları içerisinde rekabet edebilme düzeyine sahip olmak gerekmektedir.
 • Su sektöründe daha önce çalışmış olmak ya da bu sektörde hizmet verebilmek için eğitim almış olmak gerekmektedir.

Abant Su web sayfasına girerek bayilik başvurularını doldurduktan sonra başvuru taleplerini Abant Su’ya iletebilir.. Firma başvuru şartlarını dikkate alarak yapacağı değerlendirmeler sonucunda bayilik almak isteyen kişiye olumlu ya da olumsuz dönüş yapacaktır.

1- Deponuz ve elemanlarınız Kaya Holding’e yakışır düzeyde hizmet verecek, işini titizlikle ve özenle yapabilecek seviyede olmalı.

2- Dağıtım için gerekli olan araçlara (otomobil, motosiklet vs.) gerekli yatırımı yapabilecek bütçesi olmalı.

3- Su sektörü tecrübesi olan, bulunduğu yerdeki diğer rakipleri ile düzeyli bir rekabet ortamına girebilmeli.

Damacana Su Satmak Para Kazandırır mı?

Damacana su satmak para kazandırır mı sorusu birçok kişinin cevabını merak ettiği sorular arasındadır. Su, hayatımızın olmazsa olmazları arasındadır. Sağlıklı bir hayat için su çok önemlidir. Durum böyle olunca kaliteli bir markanın suyunu sattığınız takdirde bu işten para kazanabilirsiniz. Bu noktada coğrafi koşullara dikkat etmelisiniz. Yeterli ve temiz tatlı su kaynakları olan yerlerde damacana satışı yapmak kolay olmayacaktır. 

Abant Su Bayilik Fiyatları Ne Kadar?

abant su.cropped.350x330 300x225 - Abant Su Bayilik Alma Şartları Neler? Franchice Bedeli ve Maliyeti Ne kadar?

Bu konuda belirli bir ücret belirlemesi yoktur. Fakat diğer firmalardan bayilik alabilmek için minimum 200 damacana satın alabilecek sermayeye ihtiyacınız olacaktır. Abant Su bayiliği almak isteyen kişiler gerekli şartları yerine getirirse firma ile irtibata geçerek bilgi alabilir. 

Abant Su Ph’ı Kaç?

Abant Su 7,7 pH değerine sahip suyu insanların beğenisine sunmaktadır. 

Ulupınar Su bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Ulupınar Su Bayilik Şartları Nelerdir? 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Abant Su Fiyatları 19 Litre Ne Kadar? 

Abantsu cam damacana fiyatları:

 • Cam damacana sahibi kimselerin ilk satın alma işlemleri için eski cam damacanaları alınmakta ve dolu cam damacana bedava verilmektedir. Sonraki alımlar için ise cam damacana su fiyatı 17 TL’dir.
 • Eski boş damacana sahiplerine ilk satın alma işlemi için Abant Su yeni cam damacana sunmaktadır. Bu seçeneğin fiyatı ise 50 TL’dir.
 • Hiç damacanası olmayan kimselere ilk satın alma işlemleri için Abant Su, su dolu cam damacana fiyatı ise 60 TL’dir.

Damacana fiyatları:

 • İlk alımlarda damacana sahibi kimselere Abant Su dolu damacana bedava verilmektedir. Daha sonraki satışlar için ise bedel 13 TL’dir.
 • Damacana sahibi olmayan kimselere ise ilk dolu damacana için sadece depozito parası alınmaktadır. Depozito parası 18 TL’dir. Sonraki alımlar için ise yine damacana fiyatları 13 TL’dir.

Abant Su Müşteri Hizmetleri Numarası ve Bayilik Formu 

Abant Su müşteri temsilciliği numarası ise şu şekildedir:

 • 444 0 743

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Abant Su bayilik alma şartları neler konusuna değindik. Diliyoruz ki sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!