Ulupınar Su Bayilik Şartları Nelerdir? 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Günümüz dünyasında damacana sektöründe kar marjı oldukça yüksek olduğu için bu sektöre yoğun bir ilgi olmaktadır. Damacana sektöründe irili ufaklı birçok damacana su üreticisi bulunmaktadır. Bu markalardan biri de Ulupınar olarak karşımıza çıkıyor. Üretim tesislerinde tam otomatik makinelerle el değmeden, insan faktörünü kullanmadan şişeleme yapan Ulupınar Su, damacana sağlığına büyük önem vermektedir. Polikarbon şişeler kullanan firma, düzenli olarak dönüşüme gelen şişeleri temizliyor ve müşterilerine %100 sağlıklı su sunması ile beğenilerek tüketiliyor. Sağlık Bakanlığı’nın istediği bütün sertifikalara sahip olan marka, düşük PH ve yumuşak içim ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Biz de bu yazımızda Ulupınar su bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adrestesiniz!

Ulupınar Su Bayilik Şartları ve Özellikleri 

Ulupınar su bayilik şartları ve özellikleri hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar ve özellikler aşağıdaki gibidir;

  • Firmamız ile çalışmayı arzulayan genç, çalışkan, girişimci kişilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Bayilik almayı talep eden adaylar ile yüz yüze görüşme yaparak karşılıklı olarak tanışıyoruz.
  • Bayimiz olmak isteyen kişiler damacana su sektörü için gerekli sermayeyi karşılayabilecek güçte olmalıdır. Firmamızdan bayilik alırken toplu olarak damacana sipariş etmeniz gerekmektedir.
  • Bayilik almak istenilen bölge bizlere il /ilçe ve mahalle olarak bildirilmelidir. Bayilik talep ettiğiniz lokasyon analiz edilecek ve size bilgilendirme yapılacaktır.
  • Bayilik görüşmeleri sonrasında adaylar kendi bütçelerine uygun damacana satış deposu kiralamalıdırlar. Dükkanın dekorasyonu ve gerek duyulursa tadilat işlemleri bayi adayı tarafından yapılacaktır.
  • Dükkanda çalışacak personel bayi adayları tarafından işe alınacaktır. Personellerin kılık-kıyafeti firmamıza yakışır olmalıdır.
  • Damacana dağıtımı için kullanılacak olan motosiklet veya ticari taksi bayi adayı tarafından satın alınacak veya kiralanacaktır.

Nazlı Su bayilik alma şarları hakkında bilgi almak için: Nazlı Su Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Nazlı Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Ulupınar Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Ulupınar Su, meşhur Karamandere suyu olarak ünlenmiş ve bu ün ile oldukça yoğun ilgi gören bir firma haline gelmiştir. Ulupınar’ın bayisi olarak bu sektöre avantajlı olarak girebilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Bayilik ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. 

Ulupınar Bayilik İletişim

Satış ve Pazarlama Müdürü

Kemal Yıldız (0533) 777 24 30

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Ulupınar Su bayilik şartları nelerdir konusuna değindik. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyoruz!