Hacıalioğlu Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de İsim Hakkı Fiyatı Ne Kadar?

Çiğ köfte satış dükkanı açmak istiyorsanız karşınızda eşsiz bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu çiğ köfte olunca ülkemizin önemli markaları arasında yer alan Hacıalioğlu, düşük maliyetler karşılığında bayilikler veriyor. Yeni bir iş kurarak para kazanmak ve kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız önünüze çıkan bu fırsatı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kendi ürettiği etsiz çiğ köfteleri bayilerine en taze şekilde ulaştıran Hacıalioğlu, kısıtlı sermayesi olan kişilere 12 ay taksit imkanı ile kendi işlerinin patronu olma imkanı sağlamaktadır. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Hacıalioğlu Çiğ Köfte franchise ve bayilik alma şartları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Ülke genelinde 400’den fazla bayisi olan Hacıalioğlu, çiğ köftenin lezzeti ve kalitesi konusunda işbirliği yapmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında kendine yer buluyor. Neredeyse bir akıllı telefon parasına bayilik veren Hacıalioğlu, girişimci ruha sahip kişilerin başvurusunu bekliyor. 

Hacıalioğlu Bayilik Şartları ve Özellikleri

Hacıalioğlu bayilik şartları ve özellikleri hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

 • Az sermayesi olan ama çiğ köfte sektöründe iş yapmak isteyen kişilerin başvurularını bekliyoruz.
 • En az 10 m2 alanı olan bir dükkan kiralamalısınız. Kiraladığınız dükkanın kira masrafı aylık 7.500 TL’yi geçmemelidir.
 • Dükkanı açmak istediğiniz lokasyonun yakınlarında okul, kahvehane, internet cafe, hastahane, fırın, askeriye, üniversite gibi kurumların bir kaçı olmalıdır.
 • Yoğun insan trafiğinin olduğu, çok satışın yapılacağını düşündüğünüz bir lokasyon olmalıdır.
 • Seçmiş olduğunuz lokasyonun resimleri firma yetkililerince incelenir ve tarafınıza bilgi aktarılır. Seçtiğiniz bölgede satış yapılacağına dair kanaat elde edersek başvurunuz onaylanır ve kurulum işlemleri başlar.
 • Hacıalioğlu olarak sizin yerinize şubenizi 7 iş günü içerisinde kurarız ve size anahtar teslim olarak veririz.
 • Sadece 7.500 TL karşılığında anahtar teslim dükkan kurulumu yapıyoruz.
 • Size ve dükkanınızda çalışacak personellere ücretsiz olarak eğitim veririz.
 • Bayilerimize 500 KG çiğ köfteyi hediye ediyoruz !
 • Nakit sıkıntısı olan kişiler için 12 ay kredi kartına taksit yapıyoruz. Taksitli olarak 7.500 TL’lik franchise paketimizi satın alabiliyorsunuz.
 • Reklam gideri bedeli almıyoruz.
 • Franchise isim hakkı bedeli talep etmiyoruz !
 • Yapmış olduğunuz cirodan kar payı (royalty) almıyoruz !

Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği alma hakkında bilgi edinmek için: Tatlıses Çiğ Köfte Franchise ve Bayilik Alma Şartları! 2022’de isim hakkı fiyatı ne kadar?

Hacıalioğlu Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır 2022

Hacıalioğlu markasından bayilik almak istiyorsanız bu durumun birçok avantajı olduğunu da belirtelim. Sadece 7.500 TL gibi bir rakam karşılığında anahtar teslim kurulum yapması ve bu bedel için 12 ay taksit yapması önemli bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Ek olarak yeni bayiliklere 500 KG çiğ köfte hediye ediliyor. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için bayilik başvurusu yapmak için harekete geçin. 

Hacıalioğlu Bayilik Başvurusu: https://www.hacialioglucigkofte.com/

Yukarıdaki linkte sol tarafta karşınıza hızlı bayilik başvuru formu çıkacaktır. Burada karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Firmanın ilgili kişileri sizinle temas kurar ve bayilik süreci hakkında sizleri bilgilendirir. 

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için Hacıalioğlu Çiğ Köfte franchise ve bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.