Nazlı Su Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Nazlı Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Söz konusu damacana su sektörü olunca sektörün en önemli markalarından birisi de Nazlı Su oluyor. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Nazlı Su bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Aydın merkezli olan firma, çoğunlukla Aydın ve İzmir bölgesinde yatırımlarını yapmayı tercih ediyor. Bu iki şehirde ve çevresinde birçok bayisi olan Nazlı Su, yeni bayilikler ile birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Süleyman Tuğrul Tarım Ürünleri tarafından Nazlı Su firmasından bayilik talep edip damacana satış ofisi açabilirsiniz. 

Nazlı Su Bayilik Şartları ve Özellikleri

Nazlı Su bayilik şartları ve özellikleri hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 

  • Marka ile uyumlu bir şekilde çalışacak, çalışkan ve yatırım gücü olan girişimcilerin bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Nazlı Su markasından bayilik alarak kaliteli bir su firmasının desteğini arkanıza alacaksınız.
  • Ürünlerimizi satmak için küçük bir depo kiralamanız yeterlidir. Bütçenize göre bir dükkan kiralayıp damacana deposu haline getirebilirsiniz.
  • Bayilerimiz dağıtım için kullanılacak araçları kendileri satın alacak veya kiralayacaktır. Damacana su dağıtımı için motosiklet veya ticari araç kullanabilirsiniz.
  • Bayilerimiz işe başlarken toplu olarak damacana alımı yapacaktır.
  • Bayilik almak istediğiniz il / ilçe ve mahalleyi bizlere bildirmelisiniz.

Munzur Su bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: Munzur Su Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Munzur Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Nazlı Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nazlı Su düşük yatırım maliyeti ile birlikte bayilik almanıza yardım ediyor. İzmir ve Aydın bölgesinde birçok bayisi olan Nazlı Su ailesine siz de katılmak istemez misiniz? Bayilik talebinde bulunmak için ile aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilir ve firma ile iletişime geçebilirsiniz. 

Firma İletişim

Adres: Yıldız Tepe Mah. Nazilli / AYDIN

TEL: 0 (256) 318 22 11

e-Mail: info@nazli.com.tr

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Nazlı Su bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir yazıda görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyor ve sizlere veda ediyoruz.