Tekbir Giyim Bayilik ve Franchise Ücreti Ne kadar? 2022 şartları nedir? İsim hakkı nasıl alınır?

Tekbir giyim bayilik ve franchise ücreti ne kadar öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Tesettür giyim mağazası açmak birçok girişimcinin aklında bulunan fikirlerden biridir. Bu içeriğimiz aracılığı ile Tekbir giyim bayilik ile alakalı aklınızdaki sorulara açıklık getireceğiz. Tesettür giyim sektörü oldukça karlı bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. 

1982 yılında İstanbul’da çalışmalara başlayan Tekbir Giyim, tesettür sektöründe öncü olan markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Eşarp, türban, tunik, abiye elbise, ferace ve kap üretimi yapan firma bu sektörde diğer firmalara da modern ve şık tasarımları ile örnek olmuştur.

TEKBİR GİYİM BAYİLİK – FRANCHİSE VERİR Mİ & ÜCRETİ NE KADAR

Birçok kişi gibi biz de bu sorunun cevabını merak ettiğimiz için gerekli araştırmaları yaptık. Firma ile mail yolu ile iletişim kurduk ve franchise sistemi ile ilgili bilgi almak istediğimizi ilettik. Yetkililer, bu görüşme neticesinde bizlere bayilik vermediklerini iletti. Pek çok insan markanın bayilik verdiğini düşünüyor ancak bu bilgi doğru değildir. Mağaza, elde ettiği kalite standardını sabit tutmak için dışarıdan kişilere bayilik vermemektedir. 

Dışarı çıktığınız zaman gördüğünüz Tekbir Giyim Mağazaları, firmanın kendi imkanları ile açılmış mağazalardır. Bu haber ne kadar bizleri üzse de ilerleyen zamanlarda bu durum ilerleyen yıllarda değişebilir. 

TEKBİR GİYİM ALTERNATİFİ BAYİLİK ALABİLECEĞİNİZ FİRMALAR

Tesettür giyim üretimi yapan birçok kaliteli firma vardır. O firmalara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Tesettür giyim bayiliği veren firmalar: Tesettür Giyim Bayiliği Veren Firmalar (2022)

Tekbir Giyim markasına alternatif olarak bu firmalara başvurabilir ve bayilik talebinizi iletebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Tekbir giyim bayilik ve franchise ücreti hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik ortaya çıkarmayı başarabilmişizdir. Başka bir içerikte görüşmek üzere!