D&P Parfüm Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? D&P Bayiliği Nasıl Alınır?

Kar oranının en yüksek olduğu sektörlerden biri parfüm sektörüdür. Durum böyle olunca dükkanda parfüm satmayı düşünen birçok girişimci ortaya çıktı. Kaliteli parfüm tedarik etmenin ne kadar önemli olduğunu bildiğinizi varsayarak bu yazımızda D&P Parfüm bayilik alma şartları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. 

1999 yılında işe başlayan D&P, 2013 yılına kadar Limited Şirket statüsünde çalışmalarını sürdürmüş ve büyümeyi devam ettirmiştir. 2013 tarihinden itibaren ise Anonim şirkete dönüşerek Asya- avrupa ve Afrika kıtalarına açılmıştır. D&P Perfumum %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Ürettiği ürünlerde hem Türkiye’nin 5324 sayılı Kozmetik Kanununa hem de Avrupa Birliği’nin EU Regulation No 1223/2009 adlı kararlarına uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir.

Parfüm bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için: Parfüm ve Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar 2021! Franchise Alınabilecek Markalar

D&P PERFÜM BAYİLİK ALMA ŞARTLARI 2021

D&P Parfüm bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

  • Parfüm sektörüne girmeye karar vermiş olan girişimcileri D&P Perfumum bünyesine davet ediyoruz.
  • Yatırım maliyetini karşılayacak olan girişimciler bayilik başvurusu yapabilirler.
  • D&P Perfumum olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında bayilik vermekteyiz.
  • Ürün çeşitliliğimiz oldukça geniştir. Ürün tedariki konusunda size daima destek oluyoruz.
  • Şu an Türkiye genelinde 51 ilde 152 mağaza ile hizmet veriyoruz. Yurt içi mağazalar bayilik başvurumuz tüm iller için geçerlidir. Türkiye’nin her noktasından bayilik için başvurabilirsiniz.

D&P PERFUMUM BAYİLİK BAŞVURUSU

Aşağıda sizlerle paylaştığımız iletişim bilgileri aracılığı ile bayilik başvurusu hakkında bilgi alabilir ve ne kadar sermayeye ihtiyacınız olacağını da öğrenebilirsiniz. 

Firma İletişim

Adres: Erciyes İşyerleri 197.Cadde No:2/A Yenimahalle/Ankara

TEL: +90 312 387 53 53-Pbx

e-Mail: info@dpperfumum.com.tr

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için D&P Parfüm bayilik alma şartları ile ilgili bilgi verdik. Diliyoruz ki sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere, kendinize iyi bakın. Hayatta başarılar diliyoruz!