Tesettür Giyim Bayiliği Veren Firmalar (2022)

Mulier Via Port Tesettür Mağazası 4 1 - Tesettür Giyim Bayiliği Veren Firmalar (2022)

İslami şiara uygun olarak değerlendirilen tesettür giyim tarzı son dönemlerde ciddi bir ivme kazandı. Bu durum haliyle kendi piyasasını oluşturmuş ve kendi içerisinde büyükbaşlarını kısa sürede oluşturmuştur. Her ne kadar firmalar büyümüş olsalar dahi eşarp, şal, tunik, abiye gibi alanlarda üretim yapan firmalar kendileri ile çalışacak bayilere gereksinim duymaktadırlar. Ürünlerini daha geniş pazarlara daha geniş müşteri havuzlarına ulaştırabilmek amacıyla makul birer ücret karşılığında bayilik veren tesettür giyim firmaları piyasaya yeni girecek olan girişimcilere büyük oranda kolaylık sağlıyorlar. Biz de bu sektöre yeni giriş yapacak olanlar için tesettür giyim bayiliği veren firmalar hakkında bir yazı yazma kararı aldık. Yazımızın içeriğinde ufak ücretler karşılığında bayilik veren tesettür ürünleri firmalarını göreceksiniz.

Tesettür Giyim Bayiliği Veren Firmalar

giyim magazasi nasil acilir bayilik almak gereklimidir 825x450 1 - Tesettür Giyim Bayiliği Veren Firmalar (2022)

Bu başlık altında tesettür giyim alanında isim yapmış, başarılı 4 firmanın bayiliği ile alakalı sizlere bilgi vereceğiz. Tesettür giyim, eşarp, şal piyasası ile ilgilenenler bu bayilikler ile kafası rahat bir şekilde anlaşma masasına oturabilirler.

Eşarp dükkanı açmayı düşünüyorsanız: Tesettür Giyim Mağazası Açmak için Gerekenler ve Maliyetler (2022)

Aker

Üretimini kendi atölyelerinde yapan Aker sadece Türkiye’ye ait motifleri baz alarak üretim yapmamaktadır. Dünya’nın pek çok yerinden edindiği bilgileri kendi kültürümüzle harmanlayıp müşterilerine sunmaktadır. Birbirinden şık eşarp ve şal başlıca olmak üzere tesettür giyim, tunik, abiye tarzı kıyafetlerin üretimini yapan Aker makul bir ücret karşılığında bayilik veriyor.

Araştırma geliştirme bölümüne hatrı sayılacak miktarlarda yatırım yapan Aker nano teknoloji ile dünyada ilk kez yağmur suyu ve leke tutmayan ipek kumaşı üretmiştir. Aker bu alanda reformist bir firma olduğunu da hem bizlere hem de tüm dünyaya kanıtlıyor. Tesettür giyim tarzını benimseyerek yaşayanlar için şık tasarımlarını renkli desenleri ile birleştiren bu global firmadan bayilik almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Aker Bayilik Başvurusu: https://bayi.aker.com.tr/form/bayibasvuru.aspx

Silk Home

1983 yılında Mahmutpaşa Gürün Han’da eşarp sektöründe faaliyet göstererek piyasaya giren Silk Home bu geçen süre zarfında oluşturduğu tasarımlar gelişimini sağladığı geniş ürün yelpazesi ile şal ve eşarp piyasasının başını çeken isimlerden biri olmuştur. Tesettür giyim tarzını benimsemiş bayanların eşarp satın alırken en sık tercih ettiği isimlerden biri olan Silk Home’da kendilerini yeni konumlara taşıyacak yeni bayiler aramaktadır. Şu an 14 mağaza ile müşterilerine hizmet sunan Silk Home karlı bir yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için eşarp-şal bayiliği vermektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp Silk Home’a bayilik başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Silk Home Bayilik Başvuru: https://silkhometr.com/Form/franchise-basvuru-formu-_-silk-home-7

Venezia Wear

Piyasada yer alan kaliteli ürünleri üreten bir diğer firma ise Venezia Wear’dır. Tesettür giyim alanında her sezona özel ürettiği eşarp, şal gibi ürünleri ile bu piyasada büyük bir  payı elinde tutan Venezia ayrıca tesettüre uygun dış giyim ürünleri de satmaktadır. Ferace, pardösü, tunik elbise ve abiyelerin en güzellerinden üreten firma tesettür giyim modasına da büyük katkılar sunmaktadır. Satış miktarlarını arttırmak isteyen firma bayilik programına katılacak yeni iş arkadaşları aramaktadır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Venezia Wear bayilik başvurusu yapabilirsiniz.

Venezia Wear Bayilik Başvurusu: https://www.veneziawear.com/bayi-basvuru-sayfasi

Levidor

Eşarp ve Şal üreticisi olan Levidor toptan satış usülü ile çalışmaktadır. Eşarp mağazası açmak isteyenler için en iyi tercihlerden olacak olan Levidor’dan toptan sipariş verebilir ve mağazanızı Levidor ürünleri ile doldurabilirsiniz. Göze hitap eden tasarımları ve kendine has kumaşı ile ön plana çıkan Levidor piyasadaki en kaliteli üreticilerden birisidir. Levidor’dan toptan eşarp tedarik etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Levidor Toptan Eşarp Satış: https://www.levidor.com.tr/

Aker, Silk Home, Venezia Wear ve Levidor dördü de tesettür giyim – eşarp – şal sektöründe kendilerini kanıtlamış, kaliteli, öncü firmalardan birer tanesidir. Tesettür giyim sektörüne girmek isteyenler bu firmalar ile anlaşmalar yaparak arkalarına güçlü bir tedarikçi desteği alıp üretim kısmıyla ilgili en ufak bir endişe yaşamadan kendilerini satışlara odaklayabilirler. 

Bu yazımızda sizlerle Tesettür giyim bayiliği veren firmalar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız siz değerli okuyucularımız için faydalı bir içerik olmuştur.