Taşkesti Bayilik Şartları Nelerdir? 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bayiliği Nasıl Alınır?

Söz konusu ambalajlı su firmaları olunca işini iyi bir şekilde yapan Taşkesi markası akıllara geliyor. Sağlıklı sulardan birini üreten marka, genellikle Ankara ve civar bölgelerde kullanılıyor. 2018 yılında yayımlanan ‘’Gıda Hareketi’’ raporuna göre en sağlıklı 5.su firması olmayı başarmıştır. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Taşkesti bayilik şartları nelerdir hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım. 

Üretim tesisi Bolu’da bulunan marka, el değmeden otomasyon sistemler ile suyu şişeliyor ve özenle ambalajlıyor. Doğal mineral suyudur. Suyun çıkış yeri dış etkenlere karşı korunmaktadır ve kalitesi düzenli bir şekilde ölçülmektedir. 

TAŞKESTİ SU BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

Taşkesti Su bayilik şartları ve özellikleri hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar ve özellikler aşağıdaki gibidir;

  • Su ailesine katılmak isteyen girişimci adayların bayilik başvurularını bekliyoruz.
  • Taşkesti Su’dan bayilik almak için bu sektöre gereken yatırımı yapabilecek finansal gücünüz olmalıdır. Damacana su sektörü için kullanılabilir sermayeniz varsa hemen bayilik başvuru formunuzu gönderebilirsiniz.
  • Bizimle çalışacak olan bayilerin müşteri odaklı, güleryüzlü, çalışkan ve etik kurallara uyumlu olmasını arzuluyoruz.
  • Bayilerimize eğitim, pazarlama ve reklam destekleri sunuyoruz. Taşkesti Su markasının gücünü arkanızda hissedersiniz ve bu sayede sektör hakkında bilmeniz gerekenleri hızlıca öğrenip, sektöre tam uyumlu hale gelirsiniz.
  • Bayilerimiz dağıtım araçlarını kendileri satın almalı veya kiralamalıdır. Dağıtım için motosiklet veya ticari araçlar kullanabilirsiniz. Sadece motorsiklet veya sadece ticari araç ile de dağıtım yapabilirsiniz.
  • Bayilik almak isteyen adaylarımız dükkan açmayı planladıkları lokasyonu bize bildirmeli ve bizden onay beklemelidir.
  • Bayilik sistemimize katılacak olan adaylarımız ile yüz yüze görüşme yaparak işin detaylarını görüşüyoruz.
  • Bayi adayımız ile anlaşılması halinde sözleşme yapılır ve şube açılışı gerçekleşir.

Abant Su bayilik alma şartları neler öğrenmek için: Abant Su Bayilik Alma Şartları Neler? Franchice Bedeli ve Maliyeti Ne kadar?

TAŞKESTİ SU BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bayilik ile birlikte başarılı bir firmanın desteğini arkanıza almış olursunuz. Taşkesti markası bilinen bir isimdir. Bayisi olan kişilere de her türlü desteği sağlamaktadır. Başvuru yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. 

Taşkesti Su Bayilik Formu: https://www.taskestisu.com/iletisim

Firma İletişim

Adres: Oruç Reis Mah. Giyimkent 15. Sokak No: 63/A Esenler/İSTANBUL

TEL: (212) 232 03 36

e-Mail: bilgi@taskestisu.com

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için Taşkesti bayilik şartları nelerdir sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olnuştur.