Bülent Börekçilik Bayilik Alma Şartları! Franchise Bedeli Ne Kadar? Nasıl Alınır?

Bülent Börekçilik kıtır kıtır lezzetleri ve kaliteli ürünleri ile müşterilerine eşsiz bir hizmet vermeye devam ediyor. Börek değil Bülent Börek sloganı ile yola çıkan marka, ilk günden bu yana sektörde adından söz ettirmeyi başarıyor. Siz de bu markadan bayilik alarak müşterilerinize sağlıklı ve kaliteli ürünler sunabilirsiniz. Biz de bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için Bülent Börekçilik bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Bülent Börekçilik Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Bülent Börekçilik bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Yer seçimi yapılırken araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler tercih edilmelidir. Açılması istenilen restoranın Bülent Börekçilik tarafından onaylanması gerekir.
  • Gelirden alınan pay ödenmelidir.
  • Bayilik maliyeti yatırımcı tarafından karşılanmalıdır.
  • İş yeri mutlaka giriş katında yer almalıdır.
  • Kapalı alan ve açık alan için belirlenmiş olan metrekareler sağlanmalıdır.

Bayilik almak isteyen kişinin mutlaka işinin başında durması şarttır. Kişinin içinde başarma hırsı olmalıdır.

Göçmen Börekçisi bayiliği nasıl alınır öğrenmek için: Göçmen Börekçisi Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Göçmen Börekçisi Bayilik Alma Şartları

2022 Bülent Börekçilik Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bülent Börekçilik franchise bedeli 100 bin TL olarak karşınıza çıkacaktır. Bu ücreti yatırımcı karşılayacaktır. Bayilik alma süreci tamamlandıktan sonra her gelirden pay talep edilecektir. 

Bülent Börekçilik Bayiliği Nasıl Alınır?

Bülent Börekçilik bayiliği almak için markanın resmi web sitesine erişim sağlamanız gerekmektedir. Sitede solda bulunan bayilik yazısına basın. Burada çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Yetkililer en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir. Verilen yanlış bilgilerden başvuru yapan kişinin kendi sorumludur.

Bülent Börekçiliğin Kaç Tane Bayisi Var?

Günümüzde markanın bayi sayısı 50’yi bulmuştur. Sektöre girdiği günden bu yana kısa bir süre içerisinde hızlı bir şekilde gelişen marka, yeni bayilikler vererek daha da fazla büyümenin hesabını yapmaktadır. 

Bülent Börekçilik Müşteri Hizmetleri İletişim

Bülent Börekçilik müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 445 34 91 veya 0212 445 34 92 hatlarını arayabilirsiniz. Marka ile Facebook, Instagram ve Youtube gibi platformlar üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Bülent Börekçilik bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.