Mango Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Mango Bayilik Alma Şartları

Mango markası, giyim sektöründe bilinen önemli markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hazır giyim devlerinden biri olan Mango, bayilikler vererek kazandırmaya devam ediyor. Biz de bu yazımızda Mango bayiliği nasıl alınır konusuna değineceğiz. Hazırsanız hemen başlayalım. 

Mango, müşterilerine son moda giyim ürünleri sunar. Kadın, erkek ve çocuklar için hazırlanan özel koleksiyonlar kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Mango yüzde yüz İspanyol sermayesiyle kurulmuş bir firmadır. Özgün tasarımları kaliteli ürün ile buluşturma konseptine sahiptir.

Mango Bayilik Şartları Nelerdir?

Mango bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

  • İş yeri olması hedeflenen yerin çevresinde AVM, hastane ve okul gibi birimlerin bulunması gerekir.
  • İşyeri giriş katı olmalıdır.
  • Bayilik almak için başvuru yapan kişinin Mango markasının vizyon ve misyon ilkelerini anlaması gerekir. Bu doğrultuda markanın gelişmesi için gerekli adımları atmalıdır.
  • Girişimci kişinin hırslı ve başarılı olması gerekir.
  • İş yerinin en az sahip olması gereken belli metrekarenin üzerinde alanı olmalıdır.

2021 Mango Franchise Bedeli Ne Kadar?

Mango bayiliği almak istiyorsanız gerekli şartları yerine getirmeniz gerekir. Gerekli şartlar yerine getirildikten sonra mali şartları karşılamanız gerekiyor. İlk olarak ödemeniz gereken isim hakkı bedeli 550 bin TL olarak karşınıza çıkacaktır. 

Mango Bayiliği Nasıl Alınır?

Mango bayilik almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, Mango resmi web sitesini ziyaret edip burada yer alan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaktır. Formdaki bilgileri doğru bir şekilde girdiğinizi kontrol ettikten sonra gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır. 

Mango’nun Kaç Tane Bayisi Var?

Mango bayi sayısı günümüzde 3 bin sayısına yaklaşmıştır. Dünyanın dört bir yanında şubesi olan marka, Türkiye dahil olmak üzere gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Siz de firmanın gelişmeye açık olan b özelliğinden faydalanarak kazançlı çıkabilirsiniz.

Simit Sarayı bayilik alma hakkında bilgi edinmek için: Simit Sarayı Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Simit Sarayı Bayiliği Nasıl Alınır?

Mango Müşteri Hizmetleri İletişim

Mango müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 55 86 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayi ile ilgili detayları bu numara aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Haftanın her günü mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Mango bayiliği nasıl alınır konusuna açıklık getirmeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur.