OSES Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Şartları (2022)

mega durum - OSES Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Şartları (2022)

Günümüz Türkiye’sinde en çok iş yapan sektörlerden bir tanesi çiğ köfte sektörüdür. Bu yazımız aracılığıyla çiğ köfteci açmayı arzu eden değerli girişimciler için OSES çiğ köfte bayilik müracaatı nasıl yapılır, OSES bayilik şartları nelerdir sizlere anlatmaya çalışacağız. Oses çiğ köfte bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabını merak edenler vakit kaybeden içeriğimizin geri kalanını göz gezdirsin.

Etsiz çiğ köfte sektöründe en fazla talep gören isimlerden biri haline dönüşen OSES bu sektöre yalnızca bir şube ile girmiştir. 2018 senesinde toplamda 68 şehirde 800’den fazla şube sayısına erişen OSES başarısını her geçen gün biraz daha arttırmaya devam ediyor. Çiğ köfte sektörünün başta gelen firmalarından biri olma başarısını gösteren OSES geniş bayilik ağı ve lezzetli etsiz çiğ köftesi ile bu denli bir başarıyı hak ettiğini bizlere gösteriyor.

Çiğ köfte sektörüne giriş yapmayı arzu eden girişimciler için en doğru tercihlerden birisi olduğuna kimsenin şüphesi olmayan OSES’ten bayilik nasıl alınır öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmeniz siz değerli okuyucularımız için daha verimli olacaktır. İşte Oses çiğ köfte bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabı!

OSES Bayilik Şartları ve Bilinmesi Gerekenler

1- OSES’te franchise – isim hakkı ücreti talep edilmemektedir. Franchise almak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
2- Şubenin geriye kalan bir çok masrafı size ait olacaktır.
3- Şubenin dekorasyonu dizaynı OSES tarafından yapılmaktadır ve dekorasyon için herhangi bir ücret girişimcilerden istenmez.
4- Şubede çalışması planlanan personeller OSES’in kalifiye eğitmenleri tarafından ücretsiz bir şekilde eğitilecektir.
5- Ürünler OSES güvencesiyle açmış olduğunuz şubenize OSES tarafından ulaştırılacaktır.
6- İşletmenizi en verimli, doğru bir biçimde yönetebilmeniz için OSES franchise koordinatörleri tarafından teknik destek sağlanacaktır.
7- Açılış için OSES tarafından ürünler ücretsiz bir şekilde verilecektir.

Anlayacağınız üzere OSES’in bayilik gayet makul ve şartları nerdeyse hiç zorlanmadan sağlanabilecek şartlardır. İsim hakkı ücreti de istememesi OSES’i seçmeniz konusunda en belirleyici faktörlerden birisi olacaktır. Bütün bunların haricinde franchise sözleşmesi imzalandıktan sonra siz değerli girişimcilere ve istihdam edeceğiniz kişilere sektör hakkında ihtiyacınız olacak olan eğitimleri vermesi de sizler için ekstra bir avantaj olacağını söylemekte bir sakınca yoktur.

Cafe açmayı düşünüyorsanız: Cafe Açmak – Cafe Açmanın Maliyeti ve İşletme İpuçları (2022)

OSES Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

amasya oses cigkofte.cropped.350x330 - OSES Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Şartları (2022)

Çiğ köfte sektörüne giriş yapmaya kendinizden emin bir şekilde karar verdiyseniz Oses markası ile franchise sözleşmesi yapabilmek adına ilk olarak bayilik başvurusu için gerekli olan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir.

OSES resmi sitesinden başvuru sürecini kolay bir şekilde başlatabilirsiniz. https://www.oses.com.tr/franchising

Yukarıda yer alan bayilik formunu tam ve doğru bir şekilde doldurup göndererek OSES’e bayilik başvurunuzu kolayca iletmiş olursunuz. Bu bölümden sonra bayilik başvurunuz OSES’in franchise yetkilileri tarafından incelemeye alınacak ve siz değerli girişimcilere başvurunuz hakkında bilgi aktarımı yapılacaktır. Bayilik açmayı planladığınız konum OSES yetkilileri tarafından uygun olarak değerlendirilirse çok yüksek bir ihtimalle başvurunuz onaylanır ve bayi kurulum işlemlerinizin başlatılması yönünde ilgili birime bilgi verilir. OSES franchise sistemi ve bayilik başvurusu hakkında bildiklerimiz bu yazı vasıtasıyla siz değerli okuyucularımızla paylaşmış olduk. Umarız bu yazı işinize yaramıştır hayatta başarılar dileriz.