Munzur Su Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Munzur Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Söz konusu ambalajlı su markası olduğunda sektörün en başarılı firmalarından biri olarak Munzur Su karşımıza çıkıyor. Tunceli’nin Ovacık ilçesinde fabrikada otomasyon sistemlerle el değmeden üretim yapan Munzur Su, 2018 yılında yayınlanan raporlara göre en sağlıklı 4.su markası olmayı başarmıştır. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere diğer Anadolu illerinde bayileri olan Munzur Su, yeni bayilik taleplerini bekliyor. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Munzur Su Bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Munzur Su Bayilik Şartları

Munzur Su bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 

  • Munzur Su firması ile uyumlu çalışabilecek, girişimci ve yatırım gücü olan adayların bayilik başvurusu yapmasını bekliyoruz.
  • Bayilerimize damacana su sevkiyatı konusunda kolaylıklar sağlıyoruz. Sipariş ettiğiniz damacanalar güvenle şubenize kadar gönderiliyor.
  • Müşteri odaklı çalışacak, güler yüzlü, Munzur Su kurumsal kimliğine uygun davranacak kişiler ile çalışılacaktır.
  • Bayi adaylarımız dükkanlarında çalışacak dağıtım personelini kendileri bulacaktır. İşe alınan personellerin kılık kıyafeti düzgün olmalıdır.
  • Dağıtım için gerekli olan vasıtaları bayi adaylarımız almalı veya kiralamalıdır. Dağıtım için kullanacağınız araçlara yatırım yapabilecek sermayeniz olmalıdır. Motorsiklet veya ticari araç kullanılabilir.
  • Bayi adaylarımız Teminat Mektubu vermelidir.
  • Dükkan açılışı yapıldıktan sonra Munzur Su standartlarında hizmet vermek şarttır.

Frida Su bayiliği nasıl alınır öğrenmek için: Frida Su Bayilik Başvurusu ve Şartları

Munzur Su Bayilik Başvurusu 2022’de nasıl yapılır?

munzur foto 300x133 - Munzur Su Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Munzur Su Bayiliği Nasıl Alınır?

Munzur Su Tunceli merkezli olan oldukça lezzetli ve piyasada çok tercih edilen bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Bu tarz bir işe girmeyi düşünüyorsanız fırsatları kaçırmadan Munzur Su bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Aşağıda sizlerle paylaştığımız iletişim bilgileri ile yetkililerle kolaylıkla irtibat kurabilirsiniz. E-mail yolu ile ulaşmanız daha mantıklı olacaktır. ‘’Munzur Su bayilik almak istiyorum’’ başlığı adı altında mail göndermelisiniz. 

Firma yetkilileri sizinle ilgilenir ve Munzur Su bayilik sistemi hakkında sizi ekstra bilgiler söylenecektir. İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Adres: Ziyaret Köyü – Gözeler Mevkii OVACIK – TUNCELİ

TEL: + 90 428 514 42 42

e-Mail: info@munzursu.com

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Munzur Su bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik ortaya çıkarmayı başarabilmişizdir.