Simit Sarayı Bayilik Alma Şartları: 2022 Franchise Bedeli Ne Kadar? Simit Sarayı Bayiliği Nasıl Alınır?

Simit Sarayı bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Simit, günlük hayatta tükettiğimiz kahvaltılıklar arasında kendine yer buluyor. Tarihi Osmanlı dönemine kadar uzanan simit sofralarımızın en pratik ve hazır yiyeceklerinden birisidir. Günün ilk öğünü olan kahvaltıda sık sık tüketilen simit, dışarıda kahvaltı yapan kişiler tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Simit Sarayı bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım. Ülkemizin bütün noktalarına ve yurt dışına bayilikler veren marka, bayilik başvurularını bekliyor. Uygun yatırım maliyetleri ile simitçi açmayı düşünüyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin. 

Simit Sarayı Bayilik Alma Şartları 2021

İngiltere ve Türkiye’de 4 fabrikası olan marka, lojistik merkezleri ile en taze ürünleri bayilerine göndermeyi başarıyor. Zengin ürün çeşitliliği ile simitin yanında  poğaça, açma, kurabiye, burger, dürüm, sandviç, pizza, makarna ve salatayı da menüsünde bulundurmaktadır. Simit Sarayı bayilik süreci aşağıdaki gibidir;

  • Sarayı’na yapılması gereken yatırım gücüne sahip olan herkes bayilik başvurularını yapabilir. Türkiye genelinde bayilikler veriyoruz.
  • Bayilerimiz Simit Sarayı’nın en taze ürünlerini satacaktır. Ürün tedarikinde her zaman yanınızdayız.
  • Şube açmak isteyenler AVM içerisinde veya şehrin işlek noktalarında, cadde üstünde dükkan kiralamalıdır. Kiralanacak dükkan yoğun insan trafiğinin bulunduğu alanlarda olmalıdır.
  • Başvuru yapan adaylar ile yüz yüze görüşme yapılır ve sektör hakkında bilgilendirme yapılır.
  • Şube açacağınız lokasyon uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirilir.
  • Lokasyonun onaylanması halinde yatırım maliyetleri hesaplanır ve size özel teklif sunulur.
  • Bayi adayımız ve personelleri eğitimden geçirilerek sektöre hazır hale getirilir.
  • Açılış ve sonrasında destek hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

OPET bayilik alma şartları hakkında bilgi almak için: OPET Bayilik Şartları Neler? Franchise Bedeli Ne Kadar? OPET Bayi İşi Kurma ve Açma Maliyeti Ne Kadar?

Simit Sarayı Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Simit üstüne bir iş kurmak istiyorsanız ürün tedariği oldukça önemli bir noktadır. Simit Sarayı markasından bayilik alarak bu konuda büyük bir avantaj sahibi olabilirsiniz. Marka, sizlere en taze ürünleri ulaştırır ve isim hakkı ile birlikte herhangi bir güven korkusu yaşamayacaksınız. Böylelikle satış miktarında artış olacaktır. Simit Sarayı bayilik almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsini. 

Simit Sarayı Bayilik Başvurusu: https://www.simitsarayi.com/franchise

Firma İletişim

Adres: Apa Giz Plaza, Büyük Dere Cad. No: 191 34330 Levent, İstanbul, Türkiye

TEL: 0 212 398 0 398

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Simit Sarayı bayilik alma şartları konusundan bahsettik. Umuyoruz ki sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur. Başka bir içerikte görüşmek üzere!