Labarba Börek Bayiliği Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Labarba Börek Bayiliği Nasıl Alınır?

Son yıllar dikkate alındığında börek şubesi açmak oldukça akıllıca bir hareket olacaktır. Gıda sektöründeki cazip kar oranları birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Büyük küçük birçok firma bayilik vererek sektörün gelişmesinde ön ayak olmuştur. Börekçi dükkanı açmayı düşünüyorsanız Labarba ismini kesinlikle düşünmenizi öneriyoruz. Biz de bu yazımızda Labarba börek bayiliği alma şartları hakkında size bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım. 

İlk şubesini Büyükçekmece’de açan marka, kısa süre içerisinde popüler bir isim olmayı başarmıştır. Günümüzde Bursa, Ankara, Edirne, Isparta ve Kırklareli gibi şehirlere yayılan marka, ulaştığı şehirleri genişletmenin planlarını yapıyor. Börek menüsünde peynirli, kavurmalı, pastırmalı ve pizza çeşnili lezzetleri sunan firma müşterilerine hep aynı lezzeti ve kaliteyi sunmayı hedefliyor.

LABARBA BÖREK BAYİLİK ŞARTLARI VE ÖZELLİKLERİ

Labarba Börek bayilik şartları ve özellikleri hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar ve özellikler aşağıdaki gibidir;

  • Gıda sektörüne girmeye karar vermiş, çalışkan ve azimli bayilik adaylarının başvurularını beklemekteyiz.
  • Bizimle çalışacak olan kişilerin tüm iş gücünü bu alana ayırabilmesi gerekmektedir. Börek cafe işletmek için uzun süre işinin başında durabilecek kişiler bayilik talep etmelidir.
  • Firmamızın bayisi olarak alanında tanınmış bir markanın desteğini sonuna kadar arkanıza alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bayilerimize her konuda destek veriyoruz, onları sektöre hazırlıyoruz.
  • Bayilerimize en taze ürünlerimizi güvenli olarak sevk ediyoruz. Tüm şubelere aynı lezzet kalitesinde ürünler gönderilmektedir.
  • Açılacak şube yoğun araç trafiğinin ve yayaların sıklıkla ziyaret ettiği çarşı, cadde ve bulvarlar üzerinde olması gerekmektedir. Bayi adayı tarafından bulunan dükkanın lokasyonu bize bildirilmeli ve bizden onay alınmalıdır.
  • Bayilik alınacak bölge ve dükkan bizim tarafımızdan onaylanırsa, bayi adayı ile detaylı görüşmeler başlatılacak ve bayilik – franchise sistemimizin detayları ve ücreti adaya bildirilecektir.

Levent Börekçilik bayilik alma şartları hakkında bilgi edinmek için: Levent Börekçilik Bayilik Alma Şartları: Bayiliği nasıl alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar?

LABARBA BÖREK BAYİLİK BAŞVURUSU

Marka, bayilik ücreti ve isim hakkı bedeli hakkında net bir bilgi paylaşmış olmasa da yatırım maliyetinin çok yüksek olacağını düşünmüyoruz. Herkesin bütçesine hitap edebilecek bu sisteme başvurmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Firma İletişim

Adres: Dizdarya Mahallesi Kemal Atatürk Caddesi No:22/A Büyükçekmece / İstanbul

TEL: 0530 434 94 00

e-Mail: info@labarbaborek.com

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Labarba börek bayiliği alma şartları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umuyoruz ki sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik olmuştur.