HD İskender Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Hd İskender Bayilik Alma Şartları

HD İskender markası, ülkemizin gıda sektöründe önde gelen markaları arasında bulunmaktadır. Siz de bu markadan bayilik alarak kazanç elde etmek istemez misiniz? Eğer cevabınız olumlu ise bu yazımızda HD İskender bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vereceğiz. Hazırsanız vakit kaybetmeden başlayalım. 

23 Haziran 1995 tarihinde kurulan HD İskender, günümüzde 100’e yakın şubesi ile milyonlara hizmet vermeye devam ediyor. HD İskender bayiliği alarak bu müşterilerden bazılarını siz ağırlamayı düşünmez misiniz? Geleneksel iskenderi AVM içerisinde sevenleriyle buluşurabilirsiniz. 

HD İskender Bayilik Şartları Nelerdir?

HD İskender bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. İşte o şartlar;

  • Bayilik almak isteyen kişinin merkeze sunacağı önerilen bir adresi bulunmak zorunludur.
  • Başvuru yapan kişinin verdiği adres üzerinde gerekli çalışmalar merkez tarafından yürütülür.
  • Gerekli mimari projenin hazırlanmasından sonra açılış aşamasını geçilir.
  • Personel temini süreci tamamen başvuru yapan kişi tarafından yönetilir.
  • Bayilik almak isteyen kişilerin başarı hırsına sahip ve işinin başında duran kişiler olması şirketin başarıya ulaşmasını sağlayacaktır.

Hd İskender Franchise Bedeli Ne Kadar?

Bayilik almak için ne kadar bedel ödememiz gerekiyor diyorsanız hemen açıklayalım. Başvuru yapılan konsepte göre fiyat değişse de ortalama olarak 350.000 TL olduğunu söyleyebiliriz. Başvuru yapacaksanız maddi giderleri hesaplamaya mutlaka özen göstermelisiniz. 

Bereket Döner bayilik bayilik alma şartları nelerdir öğrenmek için: Bereket Döner Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bereket Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

HD İskender Bayiliği Nasıl Alınır?

photo0jpg 300x225 - HD İskender Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Hd İskender Bayilik Alma Şartları

HD İskender bayiliği almak istiyorsanız gerekli hesaplamaların ardından şartların yerine getirildiğinden emin olmanız gerekiyor. Bu işlemlerden sonra resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. İletişim kısmında bayilik yazısına tıklayarak karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir. Girmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olun ve formu göndererek başvuru işlemini tamamlayın.

HD İskender’in Kaç Tane Bayisi Var?

Şu anda HD İskender bayi sayısı 100 sayısına ulaşmıştır. Ülkenin her bir yanında şubesi bulunan marka, ilerleyen zamanlarda yurt dışında bayi açmayı da düşünüyor. Tüm zamanını restorana ayıracak, müşteri memnuniyetine önem verecek, ürün kalitesini maksimum düzeyde tutacak, markayı geliştirmek isteyecek herkesin başvurularını HD İskender bekliyor.

HD İskender Müşteri Hizmetleri İletişim

HD İskender müşteri hizmetleri numarası 0212 367 55 16’dır. Bu numara aracılığı ile isteklerinizi, görüşlerinizi ve şikayetlerinizi mesai saatleri arasında dile getirebilirsiniz. HD İskender, müşterilerinin düşüncelerine önem veren bir firma olarak karşımıza çıkıyor. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için HD İskender bayiliği nasıl alınır konusunu ele aldık. Umarız sizler için yararlı bir içerik ortaya çıkarabilmişizdir. Başka bir yazıda görüşmek üzere, hayatta başarılar diliyoruz!