Huqqa Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Huqqa Bayilik Alma Şartları

Huqqa bayiliği nasıl alınır sorusunun cevabını almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Son zamanların popüler adreslerinden biri olan Huqqa, bayilik başvurularını bekliyor. Huqqa, dünya mutfağında bulunan eşsiz lezzetlere ev sahipliği yapmaktadır. Doğu ve batı lezzetlerini bir araya getirirken modern bir tasarıma sahip bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Geometrik desenler mekanın tasarımı konusunda ön plana çıkmaktadır. Enerjik ve modern desenler mekana gelen konukların kendilerini harika hissetmelerini sağlar. Huqqa bayiliği ile dünya mutfağı, kahvaltı, nargile ve VIP oda hizmetlerini sevenleri ile buluşturabilirsiniz. 

Huqqa Bayilik Şartları Nelerdir?

Huqqa bayilik şartları nelerdir sorusunun cevabı aşağıdaki maddelerde yatmaktadır. 

  • Bayilik almak isteyen kişi, zamanının hepsini işine ayırmaya özen göstermelidir.
  • Başvuruda bulunan kişinin markayı geliştirmek ve onu ileriye taşımak için hevesli olması gerekir.
  • İş yeri olması için seçilen yerin belli bir metrekarede olması gerekir.
  • Kat yüksekliği en az 3 metre olabilir.
  • İş yerinin cephe genişliği en az 7 metre olmalıdır.

Bu şartları yerine getiren kişiler bayilik başvurusunda bulunabilir. 

HD İskender bayilik hakkında bilgi almak için: HD İskender Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Hd İskender Bayilik Alma Şartları

2021 Huqqa Franchise Bedeli Ne Kadar?

2021 Huqqa bayiliği almak isteyen kişilerin ortalama 400 bin TL gibi bir rakamı gözden çıkarmalıdır. Başvuru bedeli ödendikten sonra ödenmesi gereken farklı giderlerin olduğu unutmamanız gereken şeyler arasındadır. 

Huqqa Bayiliği Nasıl Alınır?

Huqqa bayiliği almak istiyorsanız olduğunuz yerden bayilik başvurusunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız yeterlidir. Girmiş olduğunuz bilgilere göre değerlendireceğinizi unutmayın. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa yetkililer sizi görüşmeye çağıracaktır. Süreç bu şekilde ilerlemeye devam edecektir. 

Huqqa’nın Kaç Tane Bayisi Var?

Huqqa markasının bayi sayısı 50 sayısına yaklaşmıştır. Ülkemizin farklı yerlerinde hizmetlerini sürdüren marka, vizyon ve misyon gereği daha fazla kişiye ulaşmanın hesabını yapmaktadır. Bir dünya markası olma yolunda giden Huqqa, müşterilerin özel anlarına değer vererek bu anların en kaliteli şekilde yaşanmasını sağlamaktadır. Kendi işinizin patronu ayağınıza geldi Bu güzel iş modelinin kesinlikle değerlendirmeniz gerektiğini düşünüyoruz. 

Huqqa Müşteri Hizmetleri İletişim

Huqqa müşteri hizmetleri telefon numarası için 0216 876 39 46’yı tıklayabilirsiniz. Yetkili kişiler bayilik hakkında sorunuz olması halinde sizi bilgilendirecektir.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Huqqa bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı bir içerik ortaya çıkarmayı başarmışızdır. Hayatta başarılar diliyoruz, başka bir içerikte görüşmek üzere!