HSBC Nakitpuan Nerede Kullanılır? Nakit Puan Harcanan Yerler (2024)

hsbc kredi basvurusu 9 h3209.jpg - HSBC Nakitpuan Nerede Kullanılır? Nakit Puan Harcanan Yerler (2024)

HSBC nakit puan kullanılan yerler nerelerdir merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. HSBC kredi kartı sahipleri yaptıkları alışverişlerde HSBC kartını kullanırsa nakit puan kazanma şansı yakalıyorlar. Ek olarak bankanın sizler için sunduğu nakip puan kazanma fırsatlarını da dikkate alarak nakit puan kazanabilirsiniz. Bu nakit puanları geçerli olan yerlerde harcama hakkına sahip olabilirsiniz. HSBC nakit puan nerede kullanılır öğrenmek için hemen okumaya başlayın. 

1- Tatil yerlerinde konaklama, otobüs ve uçak bileti satın alımında, tur bedeli ödenecek tur şirketine yapacağınız ödemelerde kullanabilirsiniz. 

HSBC Advantage Nakitpuan Nerede Kullanılır?

hsbc advantagetan ilk taksit tutarinda nakit puan hediye b05e4 - HSBC Nakitpuan Nerede Kullanılır? Nakit Puan Harcanan Yerler (2024)

Yaptığınız alışverişler ve harcamalar sonucunda birçok nakit puan kazanmış olacaksınız. Bu nakit puanları nerelerde kullanacağınızdan önce ne kadar nakit puanım var öğrenmek istiyorum diyorsanız hemen nakit puan sorgulama işlemini anlatalım.

Hesabınızda ne kadar nakip puan biriktiğini öğrenebilmek için HSBC bankasının internet bankacılığı hizmetinden yararlanıyor olmanız gerekir. İnternet şubesi açıksa giriş yaptıktan sonra kredi kartı bilgileriniz yazısına tıklayın. 

Kredi kartı bilgileriniz yazısına tıkladıktan sonra kredi kartınızla alakalı bilgi ve detayları ekranda göreceksiniz. Yani ne kadar nakit puan paranız olduğunu da kolaylıkla öğreneceksiniz. Eğer internet bankacılığı kullanmıyorsanız kartınız ile yaptığınız son alışverişin fişine bakabilirsiniz. Fişte de ne kadar nakit puanınız biriktiği yazacaktır. 

HSBC Advantage NakitPuan Kullanabileceğiniz Yerler Neresi?

1- Akaryakıt istasyonunda nakit puan kullanabileceğiniz yer Opet

2- Türk Hava Yolları’ndan uçak bileti alabilirsiniz. 

3- Atasun Optik markasından gözlük alışverişi yapabilirsiniz. 

4- Arabam.com, Tatil.com, Sahibinden.com, Findeks.com ve Lidyana.com online alışveriş sitelerinde nakit puan kullanabilirsiniz. 

5- Nakit puan geçen marketler işe Kipa ve Bizim markettir. 

Nakit Puan Ne İşe Yarar? 

Nakit puan ne işe yarar sorusunun cevabını merak ediyorsanız hemens anlatalım. Nakit Puan, HSBC Advantage üye işyerlerinde yapacağınız harcamalar sonucunda kazanacağınız puandır. Bu puanlar sayesinde yine üye iş merkezlerinde bu puanları harcama fırsatını kullanabilirsiniz. 

Enpara kart şifre alma hakkında bilgi almak için: Enpara Kart Şifresi Alma: Enpara Kart Şifresi Nasıl Belirlenir? (2024)

Nasıl Nakit Puan Biriktirilir?

Nakit Puan biriktirmek istiyorsanız HSBC Advantage üye iş merkezlerinden alışveriş yapmanız gerekiyor veya HSBC tarafından sizler için hazırlanan kampanyaları takip etmeniz gerekiyor. 0850 210 01 11 müşteri hizmetleri numarasını arayarak nakit puan ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bu yazımızda sizlere HSBC nakit puan nerede kullanılır sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı bir içerik olmuştur.