Enpara Kart Şifresi Alma: Enpara Kart Şifresi Nasıl Belirlenir? (2022)

enpara musteri hizmetleri 728x410 1 - Enpara Kart Şifresi Alma: Enpara Kart Şifresi Nasıl Belirlenir? (2022)

Enpara QNB Finansbank bünyesinde hizmet vermeye başlayan ve oldukça kısa bir süre içerisinde bankacılık sektörüne bambaşka bir boyut kazandırmıştır. Enpara kart, kullanıcıların yaptığı havale ve EFT işlemlerinden para almamasıyla göze çarpıyor. Ek olarak promosyon ve indirim fırsatlarıyla kullananları memnun ediyor. 2012 yılında kullanıma açılan Enpara.com kısa sürede birçok müşteri kazanmayı başardı. Enpara kart başvurusunu yapmış ve kartınız gelmişse henüz şifresi bulunmamaktadır. Biz de bu yazımızda Enpara kart şifresi alma yolları nelerdir onlardan bahsedeceğiz. 

Enpara Kart Şifresi Alma

Enpara kartınızı kullanabilmeniz için öncelikle kendinize 4 haneli bir şifre belirlemelisiniz. Güvenlik gerekçesi ile hazır bir şifre göndermeyen banka, her kullanıcının kendi şifresini kendinin belirlemesini ister. 

Enpara kartınıza şifre belirlemek için ‘’0850 222 3663’’ numaralı müşteri hizmetleri numarasını aramanız gerekir. Müşteri hizmetlerine bağlandığınıza zaman telefondaki yetkili kişiye Encard şifremi almak istiyorum dediğiniz zaman işlemleriniz başlayacaktır. 

Telefonda sizinle ilgilenen görevli bu talebiniz üzerine işlemlere başlayacaktır. Tabii ki güvenlik amacı ile sizlere birkaç kişisel soru yöneltecektir. Bu sorular annenizin kızlık soyadının 2.harfi nedir veya TC kimlik numaranızın seri numarası nedir gibi sorulardır. 

Sorulan sorulara doğru cevap verdikten sonra görevli gerçek kişi olduğunuzu anladıktan sonra cep telefonunuza geçici kart şifrenizi gönderecektir. Bu geçici şifre sayesinde Encardınızı ATM’lerde kullanmaya başlayabilir ve isterseniz kendinize göre yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. 

Cardfinans nakit şifresi alma ile ilgili bilgi almak için: QNB Finansbank Nakit kart Şifresi Alma: Cardfinans Nakit Kart Şifresi Nasıl Belirlenir? Finansbank Kart Şifresi Oluşturma

Enpara Encard Özellikleri

enpara nedir nasil calisir - Enpara Kart Şifresi Alma: Enpara Kart Şifresi Nasıl Belirlenir? (2022)

Enpara Encard özellikleri nelerdir merak ediyorsanız hemen sıralı bir şekilde sizlere anlatalım. 

1- Bütün fatura ödemelerinizi ve kredi ödemelerinizi Enpara Encard ile kolaylıkla ödeyebilirsiniz. 

2- Yurt içi ve yurt dışında bulunan bütün anlaşmalı ATM’lerde kullanabilirsiniz. 

3- Encard bir banka kartı olduğu için alışverişlerinizde faiz gibi bir durum söz konusu değildir. 

4- İnternet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. 3D secure sistemi ile güvenilir bir şekilde online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Enpara kart şifresi alma ve kart özelliklerinden bahsetmeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı olmuştur.