Bereket Döner Bayilik Alma Şartları: 2021 Franchise Bedeli Ne Kadar? Bereket Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

Lezzetin bereketi sloganı ile birlikte 1988 yılında kaliteyi müşterileri ile buluşturmaya başlayan Bereket Döner, bayilik sistemi ile birlikte yeni yatırımcılarla büyümeyi hedefliyor. Türkiye’nin ilk hazır döner üreticilerinden biri olarak karşımıza çıkan Bereket Döner, yıllar 2018’i gösterirken 125’i aşkın şubeye sahip konumdadır. 2021 yılı ile birlikte bayi sayısını daha da yukarı çekmeyi hedefleyen firma, yeni iş arkadaşları arıyor ve isim hakkı bedeli talep etmiyor. Bu durumlar ele alındığında Bereket Döner ismi ile çalışmak çok mantıklı duruyor. Döner sektöründe var olmak istiyorsanız Bereket Döner bayilik sistemi oldukça uygun bir sistemdir. Biz de bu yazımızda sizlere Bereket Döner bayilik alma şartları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Bereket Döner Bayilik Modelleri

Kendine yeni iş ortakları arayan Bereket Döner, her bütçeye hitap etmek adına 5 farklı bayilik konseptini bünyesinde barındırıyor. Bütçenize göre karavan, dükkan, AVM gibi seçeneklerden size uygun olanı seçebilirsiniz. 

Bereket Döner Durak: Mobil Taşınabilir 6 m² Karavan Modeli

Bereket Döner Paket: 15- 20 m² Yoğun Nüfuslu Bölgelerde Bulunan Dükkan

Bereket Döner Express: 25 ile 40 m² Arası Cadde Üzeri veya AVM Dükkan

Bereket Döner: 80 ile 200 m² Arası Cadde Üzeri veya AVM Dükkan

Bereket Döner Since1988: A-La Carte 300 m² ve Üzeri Cadde veya AVM Dükkan

Döner bayiliği veren firmalar hakkında bilgi almak için: Döner Bayilik Veren Firmalar

Bereket Döner Bayilik Başvurusu ve Şartları

Bereket Döner bayiliği sahibi olmak için sadece franchising giriş bedeli ödemeniz gerekiyor. Başka ek ücretlendirme bulunmamaktadır. 

1- Bayilik programına katılmak için gerekli sermayeye sahip olmanız gerekir.

2- Yenilikçi ve işinde özgüvenli olarak çalışabilmeniz gerekmektedir. 

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde gönderdikten sonra marka, franchising başvurunuzu inceler ve tarafınıza geri dönüş yapar. Başvurunuz olumlu sonuç alırsa yüz yüze görüşmeye davet edilirsiniz. Bu görüşmede işin detayları etraflıca konuşulacaktır. 

Anlaşma sağlayabilirseniz Bereket Döner ekibi ile birlikte şubenin nerede açılacağı ile ilgili çalışmalar başlayacaktır. Şubenin konumu da belirlendikten sonra franchise sözleşmesi imzalanır ve kurulum başlar. Şube, Bereket Döner mimarisine göre tasarlanır ve açılışa hazır hale getirilir. 

Şubenin sahibi ve personele Bereket Döner tarafından oryantasyon verilir. Bu eğitime katılmak zorunludur. İşletme sahibi ve personeli Bereket Döner seviyesinde hizmetin nasıl olduğunu bu eğitim aracılığı ile öğrenmektedir. 

Sonuç olarak şube açılımı için ortada herhangi bir kalmamış olacaktır. Bereket Döner, bütün bu işlemler esnasında size yardım edecektir. Ek olarak programın getirdiği faydaları da kullanma imkanı sunacaktır. 

Bereket Döner bayiliği ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki numara ile iletişim kurabilirsiniz. 

Bereket Döner İletişim Tel: Telefon: +90 212 771 55 55

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Bereket Döner bayilik alma şartları konusunu ele aldık. Döner sektörüne girmek istiyorsanız Bereket Döner ismi oldukça ideal bir tercih olacaktır. Umarız işinize yarayacak bir içerik ortaya çıkarabilmişizdir. Hayatta başarılar diliyoruz, başka bir yazıda görüşmek üzere!