Göçmen Börekçisi Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Göçmen Börekçisi Bayilik Alma Şartları

Kendi işinizin patronu olmak istemez misiniz? Ticaret hayatına girmek istiyorsanız sıfırdan başlamalıyım diye düşünmenize gerek yok. Göçmen Börekçisi bayisi alarak kurulu bir düzenin başarısından ve müşteri kitlesinden yararlanabilirsiniz. Biz de bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için Göçmen Börekçisi bayiliği nasıl alınır ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım.

Göçmen Börekçisi Bayiliği Nasıl Alınır?

Göçmen Börekçisi, lezzetin göç yolculuğu sloganı ile çalışmalarına başlamıştır. Taze ürünleri ve lezzetli çeşitleri ile gözde markalar arasına girmeyi başaran Göçmen Börekçisi, kısa bir süre içerisinde gıda sektöründe adından söz ettirmeyi başarmıştır. Siz de bu eşsiz lezzetleri sevenleri ile buluşturmak ister misiniz?

Göçmen Börekçisi bayiliği alarak her geçen gün gelişen ve büyüyen bayilerin arasına katılabilirsiniz. Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen marka, yüksek karlılık oranı sunuyor.

Göçmen Börekçisi Bayilik Şartları Nelerdir?

Göçmen Börekçisi bayilik şartları nelerdir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. O şartlar şu şekildedir;

  • Müşteri profili, karlılık, yatırımın geri dönmesi, konum vb. temel konularda açılış öncesinde fizibilite çalışması yapılması gerekir.
  • Operasyon desteği olarak verilen eğitimlere katılmak zorunludur.
  • İş yerinin konumu insanların ve araçların yoğun olduğu bölgede yer almalıdır.
  • İşyeri metrekaresi en az 100 metre kare olmalıdır.
  • İş yerinin kat yüksekliği 3 metre olmalıdır.

Göçmen Börekçisi Franchise Bedeli Ne Kadar?

20151216T17400043242480200kiymali gocmen borek 211x300 - Göçmen Börekçisi Bayiliği Nasıl Alınır? Franchise Bedeli Ne Kadar? Göçmen Börekçisi Bayilik Alma Şartları

Bayilik almak istiyorsanız ödemeniz gereken belirli bir anahtar teslim fiyatı vardır. Fiyat hakkında sizlere bilgi verilecektir. Bu bedel 150 bin TL olarak karşınıza çıkacaktır. Konsepte göre ödemeniz gereken fiyat farklı olabilir. Bayilik alırsanız merkezden her daim bilgilendirme ve danışma hizmetinden ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz. Ek olarak reklam ve tanıtım çalışmalarından da pay alınmaz. 

Göçmen Börekçisi Bayiliği Nasıl Alınır?

Göçmen Börekçisi bayiliği almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bayilik başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaktır. Formu gönderdikten sonraki süreçte yetkililer, en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir. 

Aslı Börek bayiliği nasıl alınır öğrenmek için: Aslı Börek Bayilik Alma Şartları: Franchise Bedeli Ne Kadar? Aslı Börek Bayiliği Nasıl Alınır? (2021)

Göçmen Börekçisi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

Göçmen Börekçisi bayi sayısı 30’a yaklaşmıştır. Marka, bu sayıyı daha fazla arttırmak için son hız çalışmalarını sürdürmektedir. Bayiler ürün temini sırasında avantajlardan faydalanabilirler. Başarılı bayilik sistemi sayesinde siz de kazanabilirsiniz. Açılış öncesi ve sonrasında marka yanınızda olacak!

Göçmen Börekçisi Müşteri Hizmetleri İletişim

Göçmen Börekçisi müşteri hizmetleri telefon numarası 0216 836 49 31’dir. Bu numara aracılığı ile istek, görüş, şikayet ve önerileri iletebilirsiniz. Marka bütün önerileri dinlemektedir. Mesai saatleri içerisinde görüşme gerçekleştirebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımız için Göçmen Börekçisi bayiliği nasıl alınır sorusuna cevap verdik. Umuyoruz ki sizler için bilgilendirici ve yararlı bir içerik hazırlamışızdır. Başka bir içerikte görüşmek üzere!